Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is úgy van hogy aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is úgy van hogy aki tetszik neki az nem mutat semmi érdeklődés, akinek meg tetszik azok meg neki nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt hogy nem tetszek a lányoknak de 95%-ba mindig a csúnya lányoknak tetszek:/

2018. márc. 26. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran előfordul az ilyen, ez ellen nem lehet mit tenni.
2018. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En lany vagyok, de gyakori az ilyen velem is. Bár nem a “csunyasaggal” van a gondom, hanem egyszerűen nem fog meg semmi bennük. Szar dolog ez. :/ Most pl szerelmes lettem egy fiúba, erre bumm, tetszem a legjobb barátjának. Remek.
2018. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy te is csúnya vagy, és úgy érzik, egy súlycsoport vagytok. Amúgy egy csúnya lányba nem lehet szerelmesnek lenni? És egy csúnya fiúba?
2018. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nekem számít a külső is nehogy már csúnya bnőm legyen. Az meg hogy lehet hogy csúnya vagyok nem biztos tudod a csúnya lányok se a csúnya fiúkról ábrándoznak.
2018. márc. 27. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy nem arról ábrándoznak, de csak velük mernek kezdeményezni. De továbbra sem tudom értelmezni, és nagyon nagy felszínességre vall, hogy csak a szépség/csúnyaság érték mentén csoportosítod az embereket.
2018. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!