Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, rendes fiúk léteznek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, rendes fiúk léteznek egyáltalán? Kezdek kiábrándulni.

Figyelt kérdés

Csak hogy érthető legyen normális, rendes alatt azt értem, hogy:

-nincsenek hatalmas zűrjei, nem drogozik, nem alkoholista stb

-mentálisan egészséges, nem full depressziós stb, nem szorongja magát halálra mindenen, de nem is egy alfáskodó barom aki folyton a középpontban van és harsog

-szerény, kedves, jószívű

-laza, de nem tolja túl és ettől még érzelmes

-elég intelligens ahhoz, hogy választékosan fejezze ki magát, az érzéseit

Egyszóval semmi extra, de kiegyensúlyozott, békés, rendezett életű, megbízható.

(Nyilván olyat nagyon nehéz lenne találni akiben ez mind meg van, ezek csak az ,,irányelveim'' és ha csak pár stimmel az szuper, szóval nem ezek az elvárásaim, csak ez az ideál normalitás, csak tisztázni akartam.)


Hangsúlyozom azt, hogy semmi extra, mert nem hiszem, hogy akkor a nagy dolog szerénynek, kedvesnek, kiegyensúlyozottnak lenni. Mindeddig azt hittem legalábbis, de állandóan olyanokba futok bele, akikkel valami nagyon nincs rendben legutóbb pl egy (állítólag ex) drogosnak tetszettem meg, aki amikor elutasítottam (nem a problémája miatt első sorban) vagdosós fotókat küldött magáról... Mostanában menőnek számít ez az ,,I'm a mess'' dolog, de nekem valahogy nem jön be.

Meg nem tudom, a legtöbb fiú ilyen korban nagyon harsány, sokan nagyon beképzeltek, úgy látom, hogy még egymást sem tisztelik, akkor engem hogy tisztelnének...

Nem értem miért van ez, és nekem egyszerűen nem megy olyanokkal akik ilyen ,,menő csávók'', sem az ilyen ,,rosszfiúk''... Csak egy szerény rendes srácra vágyom, de van ilyen egyáltalán, vagy titkolják mert nem ,,menő'' vagy mi van?!

(Ja és nem, nem csak legjobbképűeket veszem észre, nem vagyok válogatós, a külső kevésbé fontos nekem, ha a srác normális.)


16/L



2018. márc. 26. 22:06
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Uhh,de sok lett a hiba, elnézést!!
2018. márc. 26. 22:11
 2/24 anonim ***** válasza:
Van itt egy . 19F de én nem akarok ezen a szánalmas oldalon senkibe szerelmes lenni . Nincs hiányom szerelembe és van is most egy távkapcs jó barátnő és több barátnő is van. Bocsi de aranyos vagy
2018. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Képzeld léteznek normális srácok, nem fényezném magam, de én annak vallom magam :D. Csak ritkák mint a fehér holló, de én olyan baráti társaságban vagyok, ahol mindenki rendesen normális, nincs drog, vagdosás stb.

17/f

2018. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Jaa köszi, nem azért, inkább elméleti kérdés akart lenni, mint nem...

Sok boldogságot!!

2018. márc. 26. 22:16
 5/24 A kérdező kommentje:

#2-nek ment...

#3 köszi!

2018. márc. 26. 22:17
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk :) nem vagyok az a beképzelt típus :) 19/f
2018. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Esetleg privben a facebook neved?
2018. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Rám majdnem mind igaz szerintem. Nem tudom, hogy mennyire számít depressziónak, de néha szoktam eléggé szomorú lenni a 'szerelmi sikertelenségeim' miatt. De ezt mások nem látják rajtam, mert ennek semmi jelét nem mutatom magamon. Meg nem vagyok egy nagyon szociális ember.
2018. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy viszont én már 19 vagyok.
2018. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre ezrével jönnek majd az "én rendes srác vagyok" válaszok. Ezek a tulajdonságok egy lelkiismeretes férfira húzhatóak rá, nem egy rendes fiúra akit keresel, vagy elméletben keresel. A probléma ott kezdődik, hogy egy hasonló kaliberű ember jó esetben nem a 16 éves korosztályban fog keresgélni, mert más elvárásai vannak.
2018. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!