Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Más is érzi úgy, hogy nem fogja megtalálni a lelki társát, azt a fiút/lányt, akivel az egész életét le tudná élni, akivel bármit megoszthat, megbeszélhethet és aki feltétel nélkül szereti és elfogadja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, párkapcsolat, lelkitárs, szerelem, magány, egyedüllét, szeretet, elfogadás

2018. ápr. 2. 20:40  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Igen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2018. ápr. 2. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Te miért érzed így kedves #1 ?

# 2/14Időpont 2018. ápr. 2. 20:47 Privát üzenet
Régen így éreztem. Most úgy vagyok vele, hogy szerintem előbb-utóbb megtalálom, de az sem baj, ha nem. :D

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont 2018. ápr. 2. 20:49 Privát üzenet
Én úgy érzem, megtaláltam, aztán elveszítettem őt. lehet, hogy butaságnak hangzik és azt gondoljátok, hogy sokszor fogom még ezt hinni az évek során, de ő különleges volt. Olyan, akivel olyan jól kijöttem, mint eddig soha mással, egyszerűen ő egyszerre volt a szerelmem, a haverom és az egyik legjobb barátom . :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2018. ápr. 2. 20:55 Privát üzenet
Bennem azért van még remény, fiatal vagyok. Meg hát még nem is a "nagy Ő"-t akarom megtalálni, csak az első igazi, viszonzott szerelmemet. Egyre nehezebb szinglinek lennem, miközben a világ körülöttem szerelmes. Már szinte az egész baráti körömnek van valakije. Szóval én egyenlőre csak szeretnék valakit, akivel majd együtt leszünk pár évig, aztán ki tudja.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2018. ápr. 2. 21:08 Privát üzenet
Nekem is de nagyon. Az életkedvem is elmegy emiatt. Mindig reggel este erősödik fel nagyon. 😭

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont 2018. ápr. 2. 21:15 Privát üzenet

Szerintem mindenkinek vannak ideáljai fiatalon.

Aztán megalkusznak mert olyan úgyse lesz amilyen valakinek megfelelne...

De azért szerintem érdemes úgy kitalálni ezeket az igényeket hogy azt mindenki tudja is nyújtani ne csak elvárni tudja.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont 2018. ápr. 2. 21:25 Privát üzenet

Sajnos igen. Nagyon rossz. Valamikor el is tudja rontani a kedvem, amikor a barátnőmmel és a barátommal vagyok (akik együtt vannak) és látom hogy milyen jó nekik. Pedig imádom őket.

Még fiatal vagyok, de ez van. Erre mindenki beszól hogy: “húú de te még csak x idős vagy ne rinyálj!” Utálom az ilyen beszólásokat.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2018. ápr. 2. 21:26 Privát üzenet
Én biztosra tudom... És ez ilyenkor esténként a legrosszabb.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2018. ápr. 2. 22:27 Privát üzenet
én nem is keresem minek ha nem létezik?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2018. ápr. 3. 12:43 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak èn voltam befásulva egész tèlen és nem volt semmi kedvem a lányokhoz?
Van olyan lány akinek a csendes, kicsit visszahuzodo fiú jönnek be akik nem dumalnak egész nap? :D
Van egy lany, buliban ismerkedtünk meg. Egész végig azt mondta hogy alig várta hogy leszolitsam, nagyon tetszek neki. Buli után találkoztunk, randizunk. Nagyon jól érezte magát,...
A szemezés jelent valamit abban az esetben, ha a srác egy időben piszkált, akár az egész osztály előtt?
Üdv! Szeretném meg tudni, hogy mi a feltétele az aláírásgyűjtésnek. Illetve milyen módon álljak neki ennek az egész folyamatnak. Hova kell fordulnom elsőként?
A Free Pascalban van olyan eljárás hogy ha a feltétel teljesül akkor kezdje elölről az egész programot?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!