Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi úgy, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy nem fogja megtalálni a lelki társát, azt a fiút/lányt, akivel az egész életét le tudná élni, akivel bármit megoszthat, megbeszélhethet és aki feltétel nélkül szereti és elfogadja?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 20:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen.
2018. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te miért érzed így kedves #1 ?
2018. ápr. 2. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Régen így éreztem. Most úgy vagyok vele, hogy szerintem előbb-utóbb megtalálom, de az sem baj, ha nem. :D
2018. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, megtaláltam, aztán elveszítettem őt. lehet, hogy butaságnak hangzik és azt gondoljátok, hogy sokszor fogom még ezt hinni az évek során, de ő különleges volt. Olyan, akivel olyan jól kijöttem, mint eddig soha mással, egyszerűen ő egyszerre volt a szerelmem, a haverom és az egyik legjobb barátom . :(
2018. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bennem azért van még remény, fiatal vagyok. Meg hát még nem is a "nagy Ő"-t akarom megtalálni, csak az első igazi, viszonzott szerelmemet. Egyre nehezebb szinglinek lennem, miközben a világ körülöttem szerelmes. Már szinte az egész baráti körömnek van valakije. Szóval én egyenlőre csak szeretnék valakit, akivel majd együtt leszünk pár évig, aztán ki tudja.
2018. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is de nagyon. Az életkedvem is elmegy emiatt. Mindig reggel este erősödik fel nagyon. 😭
2018. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek vannak ideáljai fiatalon.

Aztán megalkusznak mert olyan úgyse lesz amilyen valakinek megfelelne...


De azért szerintem érdemes úgy kitalálni ezeket az igényeket hogy azt mindenki tudja is nyújtani ne csak elvárni tudja.

2018. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Nagyon rossz. Valamikor el is tudja rontani a kedvem, amikor a barátnőmmel és a barátommal vagyok (akik együtt vannak) és látom hogy milyen jó nekik. Pedig imádom őket.

Még fiatal vagyok, de ez van. Erre mindenki beszól hogy: “húú de te még csak x idős vagy ne rinyálj!” Utálom az ilyen beszólásokat.

2018. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én biztosra tudom... És ez ilyenkor esténként a legrosszabb.
2018. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én nem is keresem minek ha nem létezik?
2018. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!