Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, ami fordítva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, ami fordítva is igaz. Még nem volt köztünk semmi, de 'nagyon jó' kapcsolatban állunk. Nemrég viszont úgy érzem elfordult. Illetve ha mégis lenne vmi, hogyan kezeljem (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, okos és szép lány. Tetszünk egymásnak, mind a ketten egyértelművé tettük, igaz nem szóban. Nemrég azonban úgy érzem elfordult. Nagyon még kapcsolatra nem vágyok, szerintem ő se, de jó lenne szavakban hallani mit érez, de emiatt elbizonytalanodtam. A szemkontaktus maradt, néha odapillantunk a másikra, de nem olyan már, mint régen. Már nem tetszek neki, vagy csak hozzászoktam ehhez? Tennem kéne valamit, vagy hagyjam. Nagyon elbizonytalanított, a bátorságom is elszállt. Ha mégis valahogy újra lenne vmi, akkor hogyan tudnám és hol félrehívni megbeszélni a dolgokat? Mindig a barátaival van, szüleivel megy haza, mert messze laknak. Néha beszélünk, legtöbbet Messengeren.

2018. ápr. 9. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2018. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha kéne, mind a ketten 13 évesek vagyunk, én lassan, pár hónap múlva 14, ő is így valahogy.
2018. ápr. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!