Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes szép lány foglalt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes szép lány foglalt?

Figyelt kérdés
Főleg 18 év felett

2018. ápr. 10. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ez a tapasztalataom :/

18F

2018. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem. De ha az is, nincs jelentősége. Egy nőnek mindig a tekintélyesebb pasi kell, tehát ha téged jobbnak minősìt, akkor dobja az aktuális pasiját miattad.


Ne hidd el a mesét a hűsegről. A nők csak ahhoz hűségesek, akit tudnak tisztelni. Ha ez nincs meg, akkor lazán félrelépnek.

2018. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Az előttem levő nagyon jól mondja. Egy nőnek az kell, hogy el tudja őt tartani a férfi. Hiába, ez genetika.

Mondd utoljára mikor láttál egy bomba nőt "average Joe"-val járkálni az utcán.

Mert én még nem láttam ilyet.


A többieknek (nekünk) meg a "másodosztályú" egyedek jutnak.

2018. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Szopás az élet:/
2018. ápr. 10. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
3-as vagyok: Miért, ki mondta, hogy szép dolog az élet?
2018. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
3-as vagyok megint: Én már egy ideje feladtam az egész keresést. Nincs értelme.
2018. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát éppen ezért mondom hogy szopás az élet:P Mert ugyse fog változni
2018. ápr. 10. 19:14
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

A 2-es vagyok


A 3-as KIFORGATTA AZT AMIT MONDANI AKARTAM.


Én a "tekintélyen" nem a pénzt értettem. Lúzer gazdagok mellett is félrelépnek a nők.


Én olyan belső tulajdonságokra gondoltam, mint pl.a magabiztosság, céltudatosság.

2018. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

AZ összes pasi, aki úgy szeret, ahogy vagyok, és nem a szépségem/nem szépségem az elsődleges, hol van?


Amíg ez lesz az első szempont, nem fogok csodálkozni, hogy nem találsz senkit. Persze lényeges, hogy vonzzon a teste is, de azért ez a kérdés nagyon felszínesen hangzik.

2018. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Ha nem fog meg külsőre téged egy férfi nem fogsz még csak ránézni sem. Ugyhogy te csak ne beszélj arról hogy nem a külső ami számít általában ilyeneknek magyon számít akik az ellenkezőjét hazudják de még maguknak is képesek behazudni
2018. ápr. 10. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!