Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan fiúk akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk akik szeretnek olvasni, műveltek, de ettől még nem ilyen stréber szerencserakások?

Figyelt kérdés

Valahogy azt veszem észre, hogy sokkal több lány olvas mint fiú, ami azért rossz, mert én rengeteget olvasok, és nem tudnék olyannal lenni aki csak néz, hogy ,,Könyv? Az létezik még manapság?'' :D


Viszont azok a fiúk akik meg műveltebbek, nem ilyen hulla bunkó parasztok, azok meg általában azok a tipic stréber kockák, akik meg csak a sznob ,,okos vagyok és anyuci kedvence is'' stílusban tudnak hozzászólni a dolgokhoz.


Miért vált ennyire szélsőségessé a műveltség dolog? Úgyértem, ha valaki ,,normálisnak'' akar számítani a tinik között akkor kb titkolnia kell, hogy olvas, hogy művelt, aki meg nem titkolja az meg a másik véglet...

Vannak egyáltalán olyan fiúk akik normálisak nem úgy öltöznek és viselkednek mint egy óvodás, és szeretnek olvasni, műveltebbek?


Bocsánat az általánosításért, de ez a tapasztalatom, és nem csak nekem...


És nem, nem csak a top 10-es kigyúrt gazdag alfákat veszem észre, de szerintem nem bűn, ha az elmeroggyant zaklatós lúzerekkel nem szeretnék kezdeni, valahol a kettő között helyezkedik el az ízlésem.


16/L



2018. ápr. 11. 13:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Van ilyen. Jellemzően 25 fölött. Ja, bocs. Az már nem fiú, hanem férfi.
2018. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Basszus :((
2018. ápr. 11. 13:42
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, de nagyon ocsmány, szóval én is kiesek.😂

De biztos van rajtam kívül is pár. :)

2018. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%

Nos, stréber nem vagyok, kigyúrt sem, de művelt vagyok, de nem könyv bújó :D

Kinézetre meg szerintem jól nézek ki, de kinek mi ugye :D

Amúgy a művelt nem attól lesz valaki, mert könyvet olvass, nekem is csak az öltözködésem elegáns, de viselkedésem nem annyira az.

2018. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 StayAwake...Forever ***** válasza:
Vannak, én ilyen vagyok és voltam is, és előre is elnézést a rövid válaszért, csak most nincs hangulatom regényt írni, a lényeg az, hogy vannak, én elég sokat ismerek a környezetemben aki korodbeli, szóval majd idővel találni fogsz valakit, vagy ő talál meg téged.
2018. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Léteznek, de gondolom ezt te is tudod, szóval mi a célod ezzel a kérdéssel? :P
2018. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :) Haverjaim is ilyenek,szóval van bőven :)
2018. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Keresgélj a bölcsészkaron! ;)
2018. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Üdv kedves kérdező, én 18 vagyok, és hím nemű egyed. És szeretek olvasni meg úgy alapvetően művelődni szóval dokumentumfilmek is jöhetnek meg ilyesmi. És én is észrevettem hasonlót, az én tapasztalatom az volt, hogyha egy lány kijelentette hogy szeret olvasni akkor hamar kiderült hogy atom flegma, lenéző, szóval tudok ez a tipikus elvakult "feminista" macskakörömmel mivel azt sem tudja mi az) tini.


Ne érts félre ezzel nem a lányokat/nőket akarom szidni, csak azt próbálom kifejteni hogy értem a problémád de ez nem csak fiúknál van jelen, lányoknál is, csak valamivel másabb formában.

2018. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi a hibákért, autocorrect... :D
2018. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!