Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok hátrányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok hátrányt jelent ha egy olyan srác szeretne nektek udvarolni aki nem olyan vékony mint a mai átlagos srácok?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok túl vékony és félek hogy ez a külsőm lehet annak az oka hogy 17 évesen még nem volt barátnőm... (privibe küldök képet hogy lássátok miről beszélek) amúgy 182 cm magas vagyok és 105 kg. Szóval nálatok nagy hátrányt jelent ha valaki nem olyan vékony mint az átlag?

2018. ápr. 12. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a vékony fiúk tetszenek. Nekem pl mindig a mackós pasik jöttek be, lényeg, hogy sportolj, hogy inkább izomból legyen az a tömeg, ne rengjen rajtad a háj. Nem ez az oka, hogy még nem volt barátnőd, hanem az önbizalomhiány.
2018. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont hogy túl vekony vagyok, az sem jo.10kg elfogadnek toled;) 17F
2018. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én pasi vagyok de csak a plázapi*ák buknak a pávafejű 40 kilósakra. Legyen önbizalom, kisugárzás. Előny ha nem vagy flegma. Légy udvarias. Sokan szeretnének olyan magas lenni mint te. Ha van pici felesleg ami zavar járj konditerembe. Ráadásul ott is lehet csajozni.
2018. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

igen! egy pasi legyen izmos vagy vekony ne kover

14/l

2018. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1 is írta, vannak, akiknek pont nem a vékonyabbak jönnek be. Én pont az a típus vagyok, aki szinte alig nézi a külsőt, a belső a legfontosabb
2018. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyesnek igaza van. Fel a fejjel :)
2018. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
jazmin03, igazán eltakarodhatnál a gyk-ról, van épp elég olyan, mint te!
2018. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem hinném hogy sok lánynak ropi páva kellene.

Ha szépen megkérek küldesz képet is?

/L

2018. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!