Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

A kérdés

Miért félnek 2-3 hónap miatt? Vagy miért ugranak vissza hirtelen a külsőm miatt?

18 leszek, igaz nem vagyok megáldva a legjobb mellekkel, mégis van olyan akik nem mozdulnak rám amíg nem vagyok 18
hiába találkoztunk már vagy ismernek évek óta, hirtelen idegeségben leszólnak, hogy de milyen lapos vagyok, mit akarok én így... (nem hordok pushup cuccokat, nincs szándékom átverni másokat, szóval nincs olyan, hogy este levettem a melltartóm és akkor látta meg..)

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, mell, esély

ápr. 16. 17:14  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Elárulok egy titkot: Senkire sem mozdul rá mindenki. :D

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 16. 17:18 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Mert csak megakarnak.., és félnek ha neked ez fáj, perelsz.., vagy nem tudom.

Mert csak testiséget akarnak. Nekik messzebb vagy az ideáljukhoz, mint ők a tiedhez.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 16. 17:18 Privát üzenet
Mert meg akarnak dugni és azt hiszik,ha 18 leszel, könnyebben fogod magad adni.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 16. 20:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Exemnek hirtelen 4 hónap után kellenek a ruhái elég érdekes mert még szakítás után írt hogy jön értük és nem jött hirtelen el kezdtek neki hiányozni most mondjam neki hogy jöjjön értük?
Milyen betegsége van annak aki hirtelen lefogy? Kb.2 hónap alatt nagyon látványosan?! Lehetséges hogy tényleg csak zöldségeket eszik?
Pár hónap múlva leszek 14, és az arcom hirtelen tele lett anyajegyekkel és szeplőkkel? / anyukám azt mondta a naptól van, de én nem vagyok ebben olyan biztos. Szerintetek? Hogyan...
Lányok! :D Nálatok volt már olyan h nagyon szerelemesek voltatok vkibe, találkozgattok, beszélgettek. A fiú nagyon kedves veletek, minden nagyon jó. De ez az egész hirtelen...
Hagytad már ott a párodat egy hirtelen fellángolás miatt, ami ráadásul néhány hét/hónap alatt elmúlt?
Szakítás hirtelen 5 hónap után?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu