Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a plátói szerelmemet mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve van ez a srák akivel nagyon ritkán találkozom még soha nem beszéltünk de nem tudom elfelejteni. Mindenkit hozzá hasonlítok senki sem keltette fel eddig úgy az èrdeklődésem mint ő. Mit tegyek hogy elfeledjem?

17/l



2018. ápr. 17. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erőltetni sajnos nem lehet a felejtést. Próbálj meg ismerkedni másokkal, adj nekik esélyt. Tudom hogy nehéz, meg neked csak ő kellene de hátha találkozol valaki olyannal aki eltudná őt feledtetni.
2018. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Hű mindjárt megsajnálak :D
2018. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom, tudd hogy szeretlek és higgadj le :).
2018. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem beszélgettetek? Hat igy tenyleg nem tudlak sajnalni. Vedd a batorsagod es kezdemenyezz egy beszelgetest. ha szimpatikusnak fog tunni, elobb utobb alakulni fog.

Nem veszitesz semmit.

2018. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
srák? szabyestről van szó? :D
2018. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Például olvasd a Görög filozófusokat és ún. "mitológiát", és tanuld meg a plátói szerelem tényleges mibenlétét ahelyett, hogy a plebs által használt értelemben használnád a kifejezést.


Kezdetnek nem rossz.

2018. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 ez még viccnek is rossz legyszi ne mondj ilyeneket...
2018. ápr. 17. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább törekedj rá, hogy megismerd az illetőt. Tudd meg ki az, keresd meg facen vagy csak kerülj közel hozzá élőben. Amit jobbnak látsz. Hátha...

Persze hamar kiderülne utána, hogy az egész plátói dolgot te építetted magadban fel. Lehet így is szimpi lenne, de lehet kiábrándulnál. Bárhogy is, lenne egy lépésed valamely irányban és nem toporognál helyben. :)

2018. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 igazából nem akarok kezdemènyezni mert van ròla sejtésem meg saját szemmel is láttam hogy ùgymond ő nem az a tipikus "hosszú párkapcsolat" típusù srác. Ilyenekkel meg nem akarok kezdeni nem akarom magam megègetni. Mègsem tudom elfelejteni.
2018. ápr. 26. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!