Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, de különböző suliban tanulunk tovább. Igazából mindig rivalizáltunk, nem tudja, hogy tetszik nekem. Írtam neki egy levelet, amiben elbúcsúzom tőle, és rajzoltam mellé egy RM-címert, mert tudom, hogy az a kedvenc csapata, és a hátuljára ragasztottam egy mágnest, mondván az kreatívabb, mintha csak egy rajzot adnék. Elolvasta, meg minden, de a rajzomat meg egyből leszólta, hogy még ő is jobbat rajzol stb., azt meg észre se vette, hogy az egy mágnes. Nem vagyok egy nagy rajzos, de szerintem az a címer tök jól sikerült, csak nagyon rosszul esett, hogy leszólta.

Hallottam már olyanokat, hogy én is tetszek neki, meg egy csomószor csesztet, de persze ezek nem feltétlenül jelentenek számomra pozitív dolgokat.

Szerintetek?

14/L



2018. ápr. 17. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű még nagyon gyerekes a "srác", itt a gond.
2018. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet, hogy tetszel neki, de az, hogy igy fejezi ki, az kb ovoda kategoria, nem erett meg egy kapcsolatra.
2018. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!