Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem figyelnek fel rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem figyelnek fel rám annyira a fiúk? 14/l

Figyelt kérdés
Nem mondom, próbálkozott már néhány fiú, de azt veszem észre, hogy egy ideig élvezik a szeditest utána még inkább hagynak. Nem tudom mért lehet ez, mert amúgy egész dekorativnak tartom magam és a barátaim szerint is jó társaság vagyok, szóval nem értem.
2018. ápr. 21. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy nem tudnak "értékelni téged". Vagy 14 évesen ez még kevésbé fontos nekik.
2018. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne szédítsd a fiúkat, és akkor találhatsz is valakit.
2018. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy tán nagyon válogatós vagy,vagy pedig ha megismernek téged akkor később azért hagynak ott,mert rájöttek hogy számukra nem vagy az "igazi".De amugy is 14 évesen még kamasz korban vannak a fiúk lányok.. Szóval nem meglepő ha egy eguszer ez kell nekik egyszer az..
2018. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Vagy ronda vagy, vagy rossz a személyiséged. :3 (ennél már csak csúnyábban lehet fogalmazni)
2018. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért hagynak ott, mert egy szavas válaszokat adsz? mert ha igen, akkor ne csodálkozz
2018. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem senki nem érti ezt, én kedves vagyok velük és próbálok nyitni feléjük, de egy ideig ők szeditenek engem (nem én őket, mert ilyen feltételezés is volt), aztán inkább hagynak. Igazából nem zavar mert tudom, hogy még bőven van idom arra, hogy a fiúkkal foglalkozzak, csak ezen most elgondolkoztam
2018. ápr. 22. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján csak annyit tudok mondani, hogy ha te nem is, ők valószínűleg éretlenek, főleg a mai 14-16 évesek.
2018. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!