Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj vagy csak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy csak még nem állok rá készen?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de valahogy nem tudom elképzelni azt hogy járok valakivel. Vagy ha pontosítok, akkor inkább el tudom képzelni csak megvalósítani nem. Tizenéves lány létemre lennének jelentkezők, mint fiú, de mire oda kerülne a sor, hogy tényleg járunk és akkor kapcsolatban lennénk, megfutamodok. Tulajdonképpen nem is vágyom rá. Az utcán ha látok egy helyes srácot, persze bejön, tetszik, megnézem, de nem járnék vele. Nem tudom elképzelni, hogy én járjak valakivel... Furán érzem magam, amikor látom a nálam fiatalabb csajokat, hogy miket művelnek.. Néha örülnék ha lenne valakim, de olyan megkötöttnek érezném magam.

Nem értem mi bajom van...

17/l



2018. ápr. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem egyaltalan fura!

Sot ha megorized magad az igazinak!az lesz igazan csak tiszteletre melto!

2018. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most akkor el tudod képzelni,vagy nem? Egyszer igen,egyszer nem.
2018. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Van, hogy valaki tetszik, de nem érdekel túlzottan.

Van, hogy elgondolkozom azon, hogy jó lenne egy kapcsolat, de végül mindig oda lyukadok ki, hogy nincs rá szükségem, nem vágyok kapcsolatra.

2018. ápr. 21. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt erzem h zárkózott vagy es meg nem igaza nyiltal meg senkinek es nem tudsz az erzeseidrol beszélgetni valakivel vagy fizikai kontaktusba lepni( nem a sexre gondolok hanem egy egyszeru simogatasra, puszira, csókra) hidd el ha lenne egy barátod akkor valószínűleg odafigyelnek rad es szeretne teged es jobb esetben a legjobb barátok is lennetek. Az a helyzet h ez a problema akkor szokott fellépni amikor valakinek nagyon keves vagy keves emberi kapcsolata van. Az ember mindig tart a szokatlantol a változásról es amiben kevesszer vagy egyszer sem volt része. Hidd el nagyon jo erzes szerelmesnek lenni, amikor megbeszelitek egymás gondolatait érzéseit es támaszt nyujtotok egymásnak. Szerintem nem azzal van baj hogy nem tudod elképzelni h együtt legyél valakivel vagy bele szeress calakibe, hanem tudod h ha mellyebre fordul a dolog akkor jonnek az erintkezesek. Nem tudom h ez tudat alatt van e csak meg vagy ezt tudatosan is érzed, de gondolj csak bele h ni lenne h ha lenne egy barátod ott ülne melletted es megakarna csókolni. Hagynád?? TALAN! De biztos vagyok benne h kellemetlenül éreznéd magad, mert nem tudnád hogyan kezelni a helyzetet. Az jar a gondolataimba hogy te akkor fogsz jobban megnyílni mások elott ha ténylegesen az igazit megtalálod és ilyenkor hihetetlen érzelmek szabadulnak fel amikbek nem tud az ember nemet mondani es az esze magától cselekszik, mintha ösztön lenne. Az a probléma hogy nagyon kevesek találják meg a nagy Őt ezert jo ha mások elott is megtud nyilni az ember h megismerje az illetőt es megszeresse belsőleg is. Nagyon szivesen válaszolok a kérdésedre ha van meg vagy valamire kivancsi lennél. Ha gondolod beszelgethetunk is rolla/rollad/erzesekrol. 😄 18F
2018. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem a mai választékból kiindulva, ne aggódj,érthető :D

Nekem 21 évesen volt az első kapcsolatom,én is tök későinek éreztem,de nem tehettem róla hogy addig nem találtam megfelelő párt. Jó persze, nem voltam nyilván szűz 21éves koromig, randizgattam azért előtte,meg ilyenek.. de kifejezetten járni senkivel nem jártam.


24L

2018. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!