Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék barátot. Igazából már több fiú is tetszett nekem de egyikük se viszonozta az érzéseimet. Egy közepes magasságú, hosszú, barna hajú és barna szemű lány vagyok. Nem mondom magam valami szépnek de annyira csúnyának se. Kicsit félénk vagyok, főleg ha fiúról van szó.

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. ápr. 21. 22:35
 1/3 Ridamov ***** válasza:
én is így vagyok de általában megszerzem a barátaimat. írj rá és ha eléggé összeismerkedtetek, adj néhány finom célzást hogy tetszik neked. ha többet szeretnél persze
2018. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nincs veled gond, max. a félénkségen kellene változtatnod. :)
2018. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél macskát inkább
2018. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!