Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha egy fiú egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy fiú egy kicsit is törődik velem, elkezd tetszeni?

Figyelt kérdés
Most itt nem arra ertem, hogy hozzamszol, hanem peldaul onkent segit valamiben, vagy tesz ertem valamit. Nem azt mondom, hogy ilyenkor beleszeretek az adott szemelybe, de napok utan is eszembe jut, hogy mennyire rendes volt. Mas is igy van vele? 18L

2018. ápr. 21. 22:57
 1/7 Singularity_amusing ***** válasza:
25%
Vagy csak ingerszegény életet élsz és emiatt napokig gondolkodsz ugyan azon eseményen.
2018. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szetetethiany
2018. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nincs több ilyen lány, talán nekem is lenne barátnőm. :DD
2018. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretethiány, én is ilyen vagyok, de tudni kell kezelni és nincsen vele baj. Talán kevés kapcsolatod volt eddig, vagy rég volt.
2018. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de már ott is, ha kedvesen hozzám szól. Ritka. Ha már picit többet beszélgetünk, segít valamiben, akkor bele is szerettem. (Részemről sokáig is szokott tartani) Most is van egy ilyenem.
2018. ápr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj, én is ilyen vagyok. Azt hittem, csak én vagyok ennyire furcsa:D

Miután tesz valami kedveset velem, azután sokáig rá gondolok, napokig és valahogy megtetszik, csak az a gond, hogy amíg valaki más nem tesz értem egy ugyanolyan vagy nagyobb "értékű" kedvességet, addig "szerelmes vagyok belé".Remélem ki fogom nőni:D

2018. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem én miért nem találkozok ilyen lányokkal? :)
2018. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!