Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vágy kiélhető?

Figyelt kérdés
Csiklandozás fétisem van. Annyira vágyom rá, hogy valaki lekötözzön és csikizzen. Csak mivel 18 alatt vagyok így nem könnyű partnert találni rá. Van egy legjobb barátom, akit megkérnék rá, csak nem hiszem, hogy belemenne. Szerintem kiakadna, vagyis át ilyennek tippelem meg. Van akinek már ezt a vágyát sikerült kiélnie? Ha igen, hogyan?

2018. ápr. 24. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Erre nincs válasz. Illetve 2 hónapja pontosan ugyanez a kérdés fennt volt szóval ha ugyanaz a kérdező irja össze ezt a kérdést ne csodálkozzon rá hogy nem válaszol rá. Ha ez nem tetszik akkor nem kéne ezzel trolkodni a fétisedet kiélheted.
2018. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
öh....szegény legjobb barátod
2018. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen kielheto! Velem.
2018. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a csiklandozásnak a korodhoz? Semmi... Semmi szexuális nincs benne.
2018. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Azért van benne szexualitás. A kérdezőnek legalábbis biztosan. Ha elmúlsz 18 akkor könnyebb lesz, de könnyű akkor sem. Főleg ha igazán jó élményre vágysz.
2018. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írj légyszíves
2018. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gábor19... ***** válasza:
100%
Ki ám, hiába számít számodra szexualitásnak, amig meztelenkedés vagy szex nincs benne addig nem büntetik. Szoval gyerekként nyugodtan össze csikizhetitek egymást. 14 felett meg már érvényes is a beleegyezési korhatár, tehát attól kezdve mást is lehet.
2018. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

szia, en is 18 alattikent talaltam mar itt partnert ra :) csak kis turelem kell, irni egymasnak par napig, majd ugyan ezt facebookon.


amikor meg mar megvan a kello bizalom, johet a titkos talalka kettesben es ott meg mar a csiki is :D


ennyi!


en keresek tovabbra is jelentkezoket oda/vissza csikihez, ugyhogy irjatok nyugodtan :)

2018. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
nem tudom hogy hány éves vagy de én 12 voltam amikor megmerézkedtem találni valakit csikizésre. Föleg kikötözésnél azért ovatos legyél hogy megbizál benne
2018. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én nőként keresek nőt aki megcsiklandozna.
2018. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!