Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb fiúval miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiúval miért nem lehet normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
Most nem csak a tizenéves korosztályról van szó, hanem a 20-as, 30-as, és a 40-esekről is. Valakinek írok interneten (bármilyen társkeresőkön), mellemről kérdeznek, szexről kérdeznek, folyamatosan csak a dugást emlegetik, mint valami debil robotok... Aki meg nem említ meg szexuális dolgokat, az meg bunkózni kezd velem. Mint feljebb említettem, minden korosztály egyforma ilyen téren. Tudom, vannak kivételek, de az elmúlt 5 évben egyet sem találtam, pedig már vagy 600 emberrel beszéltem, ha nem többel. Miért ilyen a legtöbb pasi? Én csak ismerkedni szerettem volna, de egyre jobban elmegy a kedvem az emberektől.
2018. ápr. 26. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok nem bunkózni, de szerintem mindig kifogtad a legrosszabb helyeket erre. Ilyen fos társkeresőkön csak ilyen zsák krumpli szintű emberekkel fogsz találkozni.


UI.: én már lemondtam az emberekről.

2018. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkosagbol mondom, de en nem voltam sosem bunko es egy par level utan nem kaptam valaszt. Folyton eltuntok, szoval ha nem bunko vagyvszex akkor otthagyjatok. Ennyi :)
2018. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én még sosem hagytam ott senkit.
2018. ápr. 26. 10:52
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

600 emberből egy sem volt normális?

Ezek szerint te vagy helikopter...

2018. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kettessel egyet kell hogy értsek. Való igaz, hogy tele van minden kis kangörcsökkel akik csak erre utaznak, de néha veletek lányokkal sem egyszerű. Vagy eltűntök ok nélkül ahogy fentebb a kollega írta, vagy megsértődtök a semmi (de tényleg a semmin), vagy panaszkodtok, hogy titeket miért nem hív el senki sehová meg miért nincs pasitok holott a saját esetemből kiindulva már jó ideje ismerjük egymást, de találkozni bezzeg nem akar de nyavajogni azt tud, hogy neki miért nincs senkije. Na az ilyenekre nem tudok olykor gombot varrni.

Ezt nem kötekedésnek szánom kedves kérdező és nem is feltételezem, hogy te ilyen vagy.

2018. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.... először mindig az adott lány lelkét szerettem volna kiismerni. És mi szokott történni? Lelépnek olyanokkal, akik már a szexnél járnak, csak esetleg stílusosabban tették ezt.
2018. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Te tini vagy. Miért is beszélgetsz te 30-40-es pasikkal? Semmi közöd hozzájuk
2018. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Provokatív kérdés. Szögezd le a beszélgetés elején, hogy te mit vársz el, s mit nyújtasz majd, így nincs félreértés.
2018. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A fenti srácok teljesen jól elmondták mi a probléma :) Hiába vagyok normális,általában lelkisegélyszolgálat vagyok a szemükben,és ha nincs több kisírnivalójuk,elfelejtenek,nem írnak vissza.

Ennek ellenére tennék veled is egy próbát,nem akarok általánosítani. Ha szeretnél barátkozni,írj :)

2018. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Te nem barátkozni akarsz,hanem csajozni.
2018. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!