Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érti meg a környezet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a környezetem azt, hogy egyszerűen nem akarok sohasem párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még sohasem volt barátnőm de nem is vágyom rá, hogy valaha legyen is. Szüleim, barátaim állandóan kérdezgetik, hogy miért nem ismerkedem, miért nem beszélgetek a lányokkal. Engem egyik sem érdekel és elkerülöm őket. Vannak számomra sokkal fontosabb dolgok is. Semmilyen késztetést sem érzek arra, hogy legyen egy társam. Nem vonzó számomra egyik lány sem és nekem így tökéletesen megfelel.

2018. ápr. 29. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
majd kitalálják azt is, hogy akkor biztos meleg vagy (nem mintha azzal bármi gond lenne)... de jézusom, nem is értem, hogy miért foglalkoznak ezzel. Nem tudom, hogy ezt mondtad-e már nekik, de feltételezem, hogy igen, szóval így meg főleg nem tudom felfogni. egyszerűen nem akarsz és kész, csak tudnám, mért ilyen nehéz megérteni ezt. gondolom érvelnek hasonlókkal pl szülők, hogy jaj a te korodban már rég volt valakijük...
2018. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a szüleim melegnek néznének. De a barátaim és az ismerőseim nagyon meglepődtek és azt mondták ez nem természetes. Nem az, hogy nem akarok barátnőt hanem az, hogy nem vágyom rájuk és "nézni" sem szoktam őket. Nem keresem a szemkontaktust a lányokkal.
2018. ápr. 29. 11:37
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Te beteg vagy
2018. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? :)
2018. ápr. 29. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
A fiúk sem érdekelnek?
2018. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ők sem.
2018. ápr. 29. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
És a kutyák?
2018. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem!
2018. ápr. 29. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Ezek szerint még nem szexeltél.

Masztizni sem szoktál?

2018. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem még nem szexeltem sohasem. Maszturbálni is ritkán szoktam.
2018. ápr. 29. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!