Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyíregyházán miért ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Alapból kicsit félénkebb vagyok sajnos, ami megnehezíti a dolgom valamennyire. De még ha rá is veszem magam, hogy akkor megpróbálok valamit, úgy néznek rám, mintha másik bolygóról jöttem volna.


Szeretnék új barátokat szerezni de nem igazán tudom hogy kellene kezdeményeznem. Általában egyedül szoktam kimenni a tóhoz vagy össze vissza a városba. Mennyire lenne fura az utcán barátkozni? Hol lehetne ha nem ott? Mit tanácsoltok?

19/F



2018. máj. 3. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul kérdezel. Ha a személyiséged az oka, akkor nem az hogy Nyíregyházán, Budapesten vagy Tokióban csinálod, mert mindenhol ugyanolyan leszel amilyennek elmondtad magad. Nem az a fő kérdés hogy miért nehéz Nyíregyházán ismerkedni, hanem hogy te miért nem tudsz ismerkedni. Mert ha tudnál, akkor mindenhol tudnál.


Ismerkedni ott lehet a legjobban, ahol közösségi életet lehet élni és esetleg ilyen céllal vesznek részt az emberek. Iskola, munkahely, szórakozóhelyek, események, rendezvények, olyan helyek ahová szórakozási-kikapcsolódási céllal megy az ember időt tölteni és esetleg más közös érdeklődésű emberrel találkozni.


Az utcán emiatt pont nem lehet, mert az emberek ilyenkor valamilyen célból mennek egyik helyről a másikra (munkába, haza, boltba, postára, bankba, stb...), és biztos nem az jár fejükben hogy de jó lenne ha egy vadidegen még leállna velük csevegni. Plusz ez tipikusan a kéregetők stílusa. Ritka, hogy valaki céltalanul lófrál az utcán jó dolgában.

2018. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az utcán gyanakvóbbak az emberek, ha odamész, ott nem szoktunk ismerkedni, barátkozni. El se tudom képzelni, ha mellém pl leülne valaki egy padra és elkezdene velem csevegni, nem hinném, hogy örülnék, mert az lenne az első gondolatom, hogy bolond, vagy rossz szándékai vannak.

Ismerkedni úgy lehet, hogy társaságba mész. Az utcán is járkálnak, de az nem társaság és senki nem ismerkedési célzattal ücsörög vagy álldogál az utcán.

Menj valamilyen tanfolyamra, szállj be egy kirándulócsoportba, vagy járj edzőterembe, ott az emberek nyitottabbak erre. Ez nem városfüggő, egyszerűen már az elején elbaltázod azzal, hogy az utcán mész oda random emberekhez. Vérmérséklettől függően ez akár ijesztő is lehet.


Nyíregyi 28/N

2018. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor ezt hanyagolni fogom és megpróbálkozom a tanácsolt helyekkel.

Köszönöm szépen a segítséget!

2018. máj. 3. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én nyiregyi vagyok, szintén fiú és akár hiszitek, akár nem lányok, tényleg nagyon nehéz errefelé az ismerkedés kicsit fiatalabbak körében. Oké, társaságban kell. Na, de azért ennek is vannak kritériumai. Én őszinte leszek, általában friendzone-ban maradok, sokszor nem is akarok többet, mert a lány se úgy jön be, hogy vele legyek. Viszont volt már barátnőm, nem lehetetlen szerezni Nyíregyházán sem, csak tudni kell, nagyjából fel kell ismerni ki az, aki szeretne tényleg. Kijavítanám azt az állítást, hogy utcán nem lehet. Nem igaz. Nagyon sokan örülnek, hogyha valaki megszólítja őket. Vagy éppen egyedül vannak és szívesen beszélgetnének. Nem mindenki ez tény, de van és nem kevés nehogy azt hidd, azért, mert te nem ilyen vagy. Szóval nyugodtan lehet utcán is, csak a jó személyhez kell odamenned, mert ha nem akar beszélgetni ne erőltesd. Kicsit indítsd be a dolgot, jött itt a pados példával, kérdezd meg leülhetsz-e mellé és kezdj el vele beszélgetni, ne rámenősen, ne kérdezd még kicsit személyes témáról, csak "lazábban". Ennyivel tudtam hozzájárulni, előző hozzászólókhoz.
2018. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, örülök, hogy te is így látod. Én ezért szoktam egyedül eljárni, mert mindig azzal a reménnyel megyek, hogy hátha most találkozom valakivel aki így gondolja mint amit leírtál. Én is le szoktam ülni, nézelődöm és mérlegelek. Viszont én személy szerint nem tartom furcsának ha valaki így próbál kezdeményezni.


A társaságos ismerkedésnél mire gondoltok pontosan? Hogy én egy saját társasággal próbáljak hozzáverődni egy másik társasághoz (pl. egy péntek este), vagy akár egyedül is megpróbálhatok valahogy egy magányosabb estémen egy társasághoz csatlakozni? És ha így van, ezt hogy érhetném el szerintetek a legeffektívebben?

2018. máj. 3. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek. Szerintem az előző hozzászóló a csajozásról ír, azt kötve hiszem, hogy egy másik sráccal ezt előadja. Ha igen, akkor nem csoda, hogy nehéznek érzi a barátkozást...
2018. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert nyíregy nem óbuda!
2018. máj. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura az utcán ismerkedni. Én is Nyíregyi vagyok, és én kifejezetten örülnék neki, ha odajönne hozzám valaki. Tényleg nehéz Nyíregyen ismerkedni, és én nem szoktam beszélgetést kezdeményezni, nos...soha, senkivel. De ha odajönnek hozzám, annak örülök. Szal kb csak így ismerkedek, hogy odajönnek hozzám (meg a suliban). 14/l
2018. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!