Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sok fiú/fér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok fiú/férfi senkinek nem kell, valakiért meg szinte versenyeznek a nők?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 13:49
1 2
 1/12 MessorKing18 ***** válasza:

Nem tudom. De nem tetszik ez ahogy van.

18 f

2018. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert sikeres fériftól sikeres utódot remélnek a nők. Nem egy lúzert akarnak.
2018. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy én miért nem kellek senkinek, és meg is értem, de azt nem, hogy sok barátom miért szenved ebben. 🤔 Szerintem egészen sok múlik a hozzáálláson.
2018. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert egyes férfiak/fiúk vonzóbbak, mint mások. Akár a külsejük, akár a személyiségük miatt.
2018. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért van az, hogy sok lány/nő senkinek nem kell, valakiért meg szinte versenyeznek a férfiak?
2018. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Fordítva is igaz, valakiért harcolnak a pasik, valaki meg senkinek sem kell.

Egyébként egyszerű, lehet, hogy vagy a kinézete, vagy a személyisége miatt jobbnak tartják a pasit és ezért.

Nőknél meg, minél könnyebben kaphatóbb, annál több pasi tapad rá és kb ennyi a titok...

2018. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vártad el, hogy erre a kérdése majd egy társadalom pszichológus válaszolni fog.
2018. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ZoltanAnglia ***** válasza:
7%
En 52 eves ferfi vagyok es 16 eves ferfi vagy no kellene ...leszarom, hogy ki mit gondol rola.
2018. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lanyokra /nokre ugyanez igaz.
2018. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8-as kérdező és ez hogy jön ide?
2018. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!