Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Én vagyok az, aki rosszul csinálja a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nagyon érlelődik bennem az a kérdés, hogy hogyan tovább. Nagyon unom már, hogy ismerősi és családi körben is folyamatosan kérdezgetnek, hogy mikor lesz már barátnőm, és eljutottunk arra a pontra, hogy a saját anyám megkérdőjelezi a nemi identitásomat. Nagyon megbánt vele, amikor ilyeneket mond, és nem tudok mit tenni ellene. Teljes mértékben a lányok érdekelnek, de itt jön az én és még szerintem sok ezer kamasz problémája: Nincs olyan lány, aki az én ízlésemnek megfelelne. Tudom, hogy Dunát lehetne rekeszteni az ilyen kérdésekkel, de kíváncsi vagyok, hogy mit tegyek?

Nekem olyan lány kell, akinek normális értékrendje van, és nem olyan elcseszett, mint a generációm többi tagjának. Eddigi életem során mindig kedves, udvarias és előzékeny voltam a lányokkal, még azokkal is, akik flegmán beszéltek velem. Sajnos általában csak ilyen esetekkel találkozok, és már nem bírom. Egyszerűen kezdem elveszteni a hitet és a reményt, ami még bennem maradt. Túl nagyok az elvárásaim? Miért néz le minden lány, ha tényleg normálisan beszélek velük? Én vagyok a hülye? Hogyan oldjam meg a leírt problémáimat?

Tudom, hogy sok kérdés, de nekem egyikre sincs válaszom. Nagyon megköszönöm, ha valaki legalább pár bíztató szóval vagy jó tanáccsal ellátna. /Csak egy 16 éves srác/



2018. máj. 7. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érettebb vagy, mint az átlag, valószínűleg csak később lesz kapcsolatod, de az biztos, hogy lesz. Én ugyanilyen voltam lányban, kár, hogy nem 20 évvel ezelőtt születtél. :D
2018. máj. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az anyáddal van a probléma. Van olyan szülő, aki a 26 éves gyerekére is megharagszik, ha barátnője lesz, mert ezzel azt éli meg, hogy a gyereke magára hagyja őt, elpártol tőle.

Ilyet, hogy 16 évesen azzal csszegetni valakit, hogy mért nincs még párkapcsolata?? Megáll az eszem.

Ez nem normális dolog.

A fő párválasztó időszak az egyetemista kor, addig a tanulással kell elsősorban foglalkozni.

Anyukád hogyan él és mikor jött össze apukáddal?

2018. máj. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkit cseszegetnek ilyen korba hogy van már barátnőd!? Ismerősőm szülők ez természetes szerintem 17/f
2018. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el anyukádnak, hogy te a lányokhoz vonzódsz, de téged a normális lányok érdekelnek, de még nem találtál magadnak valót.
2018. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Egy picit se ismered a női nemet... nos a legtöbb lány az úgy kap udvarlókat. Lépnek értük, válogathat. Ez nem baj, jó nekik. Viszont mivel teszem azt neked egy szép lány tetszik, nem csak neked ez tuti.


A lányok folyamatosan viselik h valaki megtalálja öket, fiuk szivesen beszélgetnek velük. Tudod ha te tisztelettudó csendes kedves elözékeny vagy nem tudsz újat mutatni. A legtöbb srác ilyen, egy részük csak a szex reményében.


Másnak kell lenned. Nem bunkónak, egyáltalán nem. Tiszteld a másikat vidd előrébb de maradjon meg az individualitásod. Tudd mit akarsz, jelezd és tartsd tiszteletben a másikat.

2018. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Amugy sztm nem veled van a baj mert pl itt vagyok en a leirtak alapjan pont en vagyok... Na szvl mond meg az anyukadnak de azert ne felenken hanem hatarozottan hogy kihez vonzodsz
2018. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Nagyon szépen köszönöm az eddig érkezett hozzászólásokat. Reagálnék azért pár dologra. Nagyon sokan mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál, és ezt én sem tagadhatom. Örültem volna, ha 10 vagy akár 20 évvel előbb születek, mert akkor most biztosan megtalálnám a saját közegemet. Csodatévő és időutazó sem vagyok, így a jelenlegi helyzetemben csak a helyzettel való megbarátkozás maradt az egyetlen lehetőségem. :) Anyukám és apukám még általános iskolás koromban elválltak, és apám Dél-Amerikában dolgozik mérnökként, így gondolhatjátok, hogy mennyire tartja velem a kapcsolatot. Anyámnak azóta már lett egy új kapcsolata, de a párját szinte apámként tisztelem és szeretem. Magamat egyébként nem tartom határozatlannak és félénknek, sőt inkább közösségi ember vagyok. Az iskolámban én vagyok a diákönkormányzatunk elnöke, mellette pedig aktívan segítek a városomnak és különféle civil szervezeteknek önkéntesként. A tanulással nincs problémám, informatikusnak készülök, és sikeresen elnyertem több tanulmányomra vonatkozó ösztöndíjat is. Mind jól hangzik így felsorolva, de hát a kérdésemmel szerintem látszódik a problémám. Én sem tartom nagyon egészséges dolognak azt, amit a családom csinál ezzel a párkapcsolatos dologgal kapcsolatban. Haveroktól még elnézem, hogy szivatnak, mert erre valók a barátok, de mástól ezt nem nagyon szeretem hallani. Ha esetleg van még bármilyen kérdésetek vagy tippetek bátran írjátok le, mert nagyon érdekel! :D
2018. máj. 7. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kedves és rendes srácnak tűnsz,biztos megtalálod a hozzád illő lányt! :)

Anyukádnak pedig próbáld elmagyarázni szerintem,hogy a lányok érdekelnek,csak még nem találkoztál olyannal aki megtetszett,és a személyisége is magával ragadott.

Egyáltalán nem nagyok az elvárásaid,csak manapság sokan a külsőségeket nézik,és nem azt ami belül van :)



14/L

2018. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg rendes srácnak tűnsz! És nem nagyok az igényeid, nehogy lejjebb add őket!

Csupán lehet nem vagy elég nyitott az ismerkedésre. Ha máshogy nem megy, próbáld meg interneten keresztül. Ott is lehet találni értelmes embereket (nehéz, viszont ha megvan az a bizonyos személy, bárki lehet :))

18 éves vagyok, nekem se volt még barátom. Anya már megkérdezte, hogy ugye nem a lányokat szeretem... Mondtam neki, hogy nem, de nem tehetek róla, hogy nincs senkim... A mai fiatalok nagy része csak a külsőt nézi... Én például rendelkezem egy “kis” súlyfelesleggel, ezért nem állnak velem sokan szóba... Lehet neked is van valami külső “hibád”, ami miatt még nem volt barátnőd. (Ezt nem sértésből mondtam!)

Lehet van egy nagy anyajegy az arcodon, ami sokaknak zavaró lehet, vagy elállnak a füleid... vagy a fogaid nem egyenesek...vagy túl alacsony vagy... duci vagy túl sovány vagy...

Ezek lehet valakiknek nem jön be, de lehet hogy egy lány meg pont valamelyik felsorolt “tulajdonságod” miatt fog belédszeretni, mert ettől válsz a szemében különlegessé.

Szóval érted... A saját testi hibáink nem mindenkinek számít hibának. :) Próbáld elfogadni magadat, és akkor mások is elfogadnak téged :)

18L

2018. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!