Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez tényleg nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg nagyon gáz helyzet vagy csak én aggódom túl mint minden mást?

Figyelt kérdés

Na szóval, 18 éves vagyok (fiú) és még soha nem volt semmilyen kapcsolatom, ezt értsétek úgy hogy az ölelésnél tényleg semmi több nem volt egy lánnyal sem. Ez részben a személyiségem miatt van, mivel a legtöbb lánynak (legalábbis a környékemen a minimum 80 százalékuknak biztos) az olyan srácok jönnek be (számomra érthetetlen okokból) akiknek az a fontos hogy minél magasabban legyenek a "ranglétrán" szóval járjanak buliba minél többet, legyenek a konditeremben minél többet, csajozzanak ezerrel... És félre értés ne essek, nincs semmi bajom az ilyen emberekkel, csinálják mait jónak látnak, csupán, nem értem hogy valakinek hogy lehet csak ez a fontos, mert a legtöbbjük számára tényleg csak ebből áll az élet. Na de mindegy, én pont nem vagyok ilyen, teljesen más dolgok érdekelnek, és hát emiatt szerintem már a személyiségem sem túl megkapó a lányok számára.


Másrészt pedig a külsőm sem olyan mint amilyenre úgy általánosságban a mai velem egy korosztályba tartozó lányok vágyni szoktak. Szerintem egyébként ez a nagyobb probléma nem a személyiségem, de nem tudom, sokszor megkaptam már a külsőmre is a finoman szólva negatív kritikát meg a belsőmre is. Persze kaptam pozitívat is, de érdekes módon azokról az emberekről akiktől a pozitívat kaptam később kiderült (legalábbis a leg nagyobb részükről) hogy nem biztos hogy szavahihető emberek, szóval ja, értitek a lényeget gondolom.


Igazából az is baj hogy elég komoly szociális szorongásom van kiskoromban történt traumák miatt, illetve komoly önértékelési problémáim is vannak. Ezek miatt amikor nagy ritkán lenne is esélyem odamenni egy lányhoz egyszerűen nem merek. Jó persze megtettem, elég sokszor de akkor is hamar le lettem koptatva, sokszor bunkó módon, így mostmár egyáltalán nem merek.


De azt tisztázzuk hogy nem úgy kell elképzelni hogy rettegek a lányoktól, vannak lány ismerőseim és velük teljesen jól el tudok lenni, nincs semmi különbség aközött amikor velük beszélhetek és aközött amikor egy fiú haverommal.


És lett volna esélyem arra hogy "intim kapcsolatba" kerüljek egy lánnyal, de én egyszerűen nem az a típus vagyok aki csak a szexre érzett vágy miatt lefekszik valakivel aki nem is jön be neki, és nem érez iránta semmit, az ilyesmik távol állnak tőlem. Mondták már többen persze a "fizetős" opciót is De Az pedig hogy fizessek érte annál is távolabb.


Szóval itt vagyok 18 évesen semmilyen ilyen irányú tapasztalattal, és bár félek hogy így nem is lesz senkim talán, de nem mondhatnám hogy megbántam ahogy döntöttem a fent említett helyzetekben, ha már eddig "tartogattam" akkor nem fogom csak úgy "odaadni" valakinek. Nekem fontos az hogy olyan emberrel történjen a dolog akivel tényleg szeretjük egymást.



2018. máj. 9. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlaggódod
2018. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Szerintem egyáltalán nem gondolod túl, teljesen igazad vagy RÉSZBEN.

Mert nem mindegyik lány csak azokra hajt akiket felsoroltál, tudod mennyi értelmes lány él?

Osztálytársaimból is van 4 tényleg, igazán rendes lány akiknek nincs semmiféle barátjuk. (Mert egyébként nem is közeledtek hozzájuk és mindig azt mondják, hogy nem akarnak...) de ha valaki kezdeményezne náluk, akkor nem lennének visszautasitóak vagy ha mégis akkor nem lennének bunkók és nem udvariatlanok.

Nagyon kevés ilyen fiú van, mint te szóval minden elismerésem és tiszteletem hogy te ilyen vagy.

Egyszerűen undorodom az olyanoktól, akik mindig a középpontba akarnak lenni, össze-vissza fűvel-fával kefélnek de abba nem gondolnak bele hogy nemi betegség éri majd. Nem tudom, egyszerűen utálom az ilyen természetű embereket.

Hidd el, egy csomó lány van a világon akik tényleg tudnak szeretni csak meg kell találni őket és nem kihasználni.

K-nak meg csak a pénz kell...ki tudja milyen betegséget adhatnak át itt is.

Van egy ismerősöm aki 31 évesen még nem is volt szerelmes...(hát az ő baja, mert nem kezdeményezett de még van ideje)

Szóval ez csak úgy fog jönni magától, vannak azok az emberek akik már 15 éves korukba elvesztik a szüzességüket (de az mire is jó?) ha vársz vele annál izgisebb és élvezhetőbb lesz, mintha már GYEREKKÉNT elvesztenéd... én is azt mondom, hogy inkább várjunk vele, és azzal veszitsük el akit tényleg szeretünk mert amúgy kihathat az életünkre is (visszagondolunk rá és mondjuk hogy minek kellett ekkor elvesztenem, minek kellett pont vele) lehet hogy az a személy nem is olyan, mint ahogy megismertük.

2018. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Tisztelt #2-es válaszoló: Én 15 évesen vesztettem el, mégsem vagyok tömegember, szimplán volt egy barátnöm, és megtörtént és nem bántuk meg, nem kortól függ, hogy az ember mikor veszti el, van aki 25 évesen is túl gyerekes hozzá.
2018. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második, bocsi hogy esetleg úgy tűnt hogy általánosítok, egyáltalán nem úgy értettem hogy minden lány ilyen, tudom hogy vannak kivételek, csak sajnos a többség ilyen ahogy én látom, legalábbis errefelé biztos. Amúgy a válaszod jó volt, ment a kis zöld kezecske.
2018. máj. 9. 14:36
 5/7 Laczko Jáno válasza:
0%
Na hy ha csongrádtol nem laksz messze akkor én beleviszlek a jóba :D menőkhőz akkarsz tartozni akkor szolj tesám mert én itt vagyok hely legmenőbb csavoja na csá szolj ha szeretnél valamit kezdeni az éledetel :D
2018. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak mindenki így gondolkozna.
2018. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan jó ám, igaz hogy sokmindent látok amit mások nem, de úgymond "társadalmilag" hátrányba kerülök, legalábbis a korosztályomban.
2018. máj. 10. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!