Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha azt érzem 21...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha azt érzem 21 évesen bárcsak idősebb lennék? (F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy 21 évesen nem kellek a 18 éves csajoknak sem, húszon felül meg mintha nem is léteznék. Mindenkinek 25-30 közeli pasija van. Rengeteg 20-25 éves fiú ismerősöm pedig szingli.


Tudom, mindjárt jönnek az idősebb válaszolók, hogy addig örüljek míg fiatal vagyok, ezt leszámítva szeretek is fiatal lenni csak ezzel van baj. Sokszor ott elbukok a csajoknál, hogy 21 vagyok.


Most járkáljak 16 éves lányokkal? Tény, hogy a lányok mindig felfele néznek korban, idősebb pasit szeretnek, de úriste n egy 15-16 éves lány még kislány..


Ilyenkor tényleg csak az idő a megoldás.


Kicsit fura érzés, srácokat kérdezem ti éreztetek már hasonlót?



2018. máj. 13. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én 22/F vagyok és nem izgatnak ezek a dolgok. Nekem sincs barátnőm, nem is nagyon volt, de van ilyen. Addig is több időm jut karrierre, barátokra, hobbikra. A mai csajok úgyse érik meg az elpocsékolt időt és pénzt. A nagy részük álomvilágban él a másik fele meg bár normális de kapcsolatban van. A munkám meg épp elég stresszes nincs szükségem otthonre is egy idegesítő faktorra. Szóval ne foglalkozz vele. Az meg igaz, hogy 15-16 évesekkel gáz járni a mi korunkban. Nincs bennünk semmi közös. Egyébként, ha beújítasz egy BMW-t akad olyan csaj, aki majd szétlöki neked. Márha az elég és nem hajtasz mindenképp kapcsolatra.
2018. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 21 F vagyok, sokam mondják hogy nem nézek ki annyinak, max 17-nek. De én meg magamon azt érzem, hogy 28 éves vagyok. Öregnek érzem magam. Végtagjaim fájnak stb. Szóval ez van.
2018. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Próbálkozz 16,17,18,19,20,21,22,23.van választék csak akarnod kell..Megsugom spoilernek:A szerelemben n nem számít a kor
2018. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha nem volt csajom.


Utolsó voltam

2018. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs. Közbe írtak. Második voltam**&
2018. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is pontosan azt érzem, hogy a 16 évesekkel nincs semmi közös téma akár. Más élethelyzet, más kötelezettségek és ez összeférhetetlen. Nem beszélve a szellemi-érettségi szintekről.
2018. máj. 13. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:

1."Az a helyzet, hogy 21 évesen nem kellek a 18 éves csajoknak sem, húszon felül meg mintha nem is léteznék."


2."Nem beszélve a szellemi-érettségi szintekről."

-----------------


vizsgáld meg a fenti két mondatodat.

Rá fogsz jönni, mi a baj, miért nem foglalkozik veled egy 19 körüli nő. Igen, anyányi lány = nő

Te pedig érleld magad: mert 21 éves férfi vagy.


Caius Iulius Caesar írja valahol, 17 évesen hadsereget szervezett.

Vagy Giovanni Battista Pergolesi 26 évesen megírta a Stabat Matert.ű

Vagy nem tudom, milyen területen fejleszted magad.

De ne akadj el,mert nem igaz,amit írsz, hogy "Ilyenkor tényleg csak az idő a megoldás" - ez egy téveszme.

2018. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenek el jön a maga ideje. Egyszer majd találsz valakit.

Én pl a 19-25 éves férfiak körében akarnék szerelemre találni..de nem jön össze.


19L

2018. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Tény, hogy a lányok mindig felfele néznek korban, idősebb pasit szeretnek" Nem tény. :D
2018. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!