Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan srác, akinek azután...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác, akinek azután tetszett meg egy lány, hogy ducira hízott?

Figyelt kérdés

Én most ilyen helyzetben vagyok, jócskán felszedtem az utóbbi időben, tényleg elég sokat híztam.


És egy ismerős srác írt, hogy szeretne ismerkedni, és azt is bevallotta, hogy azért ír most, mert mennyire jól áll már, hogy híztam és nőiesebb lettem, és hogy mennyivel szebb vagyok így.


Nem tudom, mit gondoljak. Egyébként szimpatikus srác.


De egyrészt nem tudom, hogy szórakozik-e vagy gúnyol. Tudom, hogy van akinek a ducibbak jönnek be, de hogy pont ezért tetsszem neki jobban, az fura.


Veletek volt ilyen? Hogy álljak hozzá?


17/L



2018. máj. 16. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik ő akkor hajrá !
2018. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes ilyenről még nem hallottam

Jó lenne ha ez lenne

2018. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem volt egy ducibb barátnőm, mondta hogy le szeretne fogyni, főleg miattam

én egyből rá szóltam hogy eszéne ne jusson, ő úgy volt csinos, pocin volt egy kis feleslege, ahol kellett ott meg szép feszes volt, nagyon jól állt neki

nekem úgy tetszett, ha lett volna 45-50kiló a 65 kiló helyett lehet nem is jött volna be annyira a külselye, sokaknak jól áll ha van egy pici felesleg, nem mindenkinek áll jól a vékony kar/láb és a kocka has

2018. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy lány akit vonzonak találtam de amikor novesztet egy nagy pocakot akkor már egyenesen noiesnrk és szexinek tartottam
2018. máj. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Inkább csak arról lehet szó hogy amíg jó csaj voltál nem mert közeledni, most hogy dagi vagy úgysem kellesz senkinek így könnyen megdughat.
2018. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán elképzelhető.

Nekem is van egy lány ismerősöm aki miután meghízott sokkal jobban tetszett. 17/f

2018. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reméljük, nem kannibál, aki egy kis csajszisültre vágyik. :P De amúgy humort félretéve, szerintem semmi ház vele, hajrá! :D
2018. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én is voltam már ugyanilyen helyzetben. 23/F
2018. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is a molett nők tetszenek.
2018. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem személy szerint zavarna ha ilyen nyíltan testi adottságom miatt közeledne bárki. Ha változtatni akarnék életmódomon ott lebegne mindig, hogy 'nem lehet'.
2018. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!