Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért foglalt az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt az összes 16-17-18 éves lány?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és azt látom hogy az összes lánynak van barátja. Nem találok olyan lányt akivel tudnék ismerkedni mert mindegyik foglalt.

2018. máj. 17. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem tom. Nekem sincs senkim. 19F ' csak aa menő tróger kell nekik akiben egy csepp ész sincs . Meg ők az áhhh. Állandóan ez van. Csak pénzes csak a kocsija van meg izma meg ilyenek. Offoljuk őket itt harc lesz. Zsenik vs menők xs
2018. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván nem minden 16-18 éves lány foglalt, csak akiért Te oda, meg vissza lennél, eközben nem veszed észre azt, aki meg érted van úgy, csak fél kimutatni vagy lépni. Senkit nem szeretnék megszólni, de mi lenne, ha egyszer a felszín alá tekintenénk/tekintenétek? Nem mindig más a hibás.


Az meg pláne, hogy arról semmit nem tudunk, hogy Te hogyan viselkedsz és az a fajta viselkedés, amit képviselsz mennyire imponál a lányoknak.


És még valami... ne sürgess semmit, az sosem tesz jót sem neked, sem a környezetednek.


17/L

2018. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl nincsen barátom úgyhogy írhatsz nyugodtan ;)

16l

2018. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is hasonlóképpen látom a helyzetet, egy bárban vagy buliban is mindig van valaki körülöttük. Lehet rossz helyeken keresgélek de én még nem láttam azt, hogy egy lány magányosan ül a pultnál vagy bárhol. Gondolom ők se akarnak egyedül kimozdulni de inkább olyat látok, hogy 7-8 -as csapatban vannak vegyesen és úgy meg nem is szívesen megy oda az ember... 18/F
2018. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem tudom hogy hol ismerkedjek bulikban meg szórakozóhelyeken nincsenek akkor hol keressek hozzám hasonló korú lányokat?
2018. máj. 17. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs senkim...es nem a pénzre megyek😂😂😂😂

18L

2018. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Lol. Nekem sincs, és én képzeld el a lélekre, humorra megyek. :) (az csak egy bonus, ha ázsiai vagy xDD)


16/L :))

2018. máj. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem nagyon merek leszóllítani lányokat, és nem attól félek hogy viszautasítanak hanem az a gond hogy nem tudom hogy hogy szóllítsam le mit mondjak neki pl. a vonaton, utcán, megállóban, buszon, metrón, stb.
2018. máj. 20. 19:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Eljön majd a te időd is
2018. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudok várni mert már nagyon szeretnék egy barátnőt.
2018. máj. 20. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!