Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokára ír vissza a lány, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdezovagyok kérdése:

Sokára ír vissza a lány, mit lehet ilyenkor tenni? Első sorban a hölgyekhez szólok. A többit lent olvashatjátok.

Figyelt kérdés

Mint említettem, beszélgetek egy lánnyal, aki nehezen ír vissza. Egy alkalmi munkahelyen ismerkedtem meg vele ahol nagyon szimpatikussá vált számomra. Aztán pár napra rá bekövetett Instagrammon és likolt is. Utána beszélgetésbe elegyedtünk (Én írtam rá), ahol még szimpatikusabbá vált. Már akkor lassan, több órára rá írt vissza, 5-6 óra elteltével, de volt hogy, csak másnap kaptam választ, pedig elérhető volt majdhogynem egész nap. Ezt még akkor letudtam annyival hogy, kezdetleges nehézségek stb. De azért egy jó pontot is írjak, a beszélgetés folyamán mindig érdeklődően, nem 1-2 szavas, lekezelő választ/kérdést kaptam. Csakhogy teltek a napok, semmi nem változott és sajnos már ott járok, hogy szóljak ezzel kapcsolatban valamit, hogy miért kapok ilyen lassan választ. Értem én, hogy nem lehet egész nap a telefonon lógni, van az embernek magánélete és hogy nem érünk rá mindig mindenkinek visszaírni amilyen gyorsan csak tudunk, de saját tapasztalatból mondom, hogy nekem is elég sűrű napjaim szoktak lenni, mégis akad annyi időm hogy legalább visszaírjak rövid időn belül. Illetve tudom azt is hogy, ez a lányoknál egyfajta "taktikázás", ezzel szeretnék a "vadászösztönt" ébren tartani, de én úgy érzem hogy egyrészt ez hülyeség, főleg hogy nem 1 hete "beszélünk", másrészt kicsit gyerekes dolognak tartom, már amennyiben tényleg ez áll a háttérben.


Szóval összefoglalva a dolgokat, a kérdésem az lenne:

Szóljak-e neki ezzel kapcsolatban, hogy ha megoldható írjon vissza hamarabb?

Illetve nektek mi a személyes tapasztalatotok az ilyen szituációkkal?

Minden tanácsot ami szerintetek vezethet valamihez szívesen elolvasok :)

Köszönöm előre a válaszotokat. 20/F


2018. máj. 17. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Biztos raják hátulrol.
2018. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy neked ilyen tapasztalatod van, remélem majd változni fog idővel, a helyesírásoddal együtt. :)
2018. máj. 17. 20:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre a taktikázós dologra gondoltam, amikor elkezdten olvasni. Hívd el valahova, ha igent mond, akkor taktikázott :D. Szerintem ne szólj neki, az olyan számonkérőnek tűnhet.
2018. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, már utaltam rá hogy, menjünk el moziba ("Van egy jó film amit most adnak a hétvégén, csak még találni kéne valakit aki eljön velem") Nem reagált rá, de lehet hogy nem utalgatnom kellene :D
2018. máj. 17. 21:15
 5/16 anonim válasza:
úgy nem ír vissza h közben látja meg fent van?
2018. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem láttamozza le, de elérhető. Most pl tegnap 22órától nem írt vissza :D pedig tobbször is elérhető volt a nap folyamán..
2018. máj. 18. 21:32
 7/16 anonim válasza:
Velem is megtörtént pont ugyan ez mint veled, nehezen írt vissza, elhívtam valahova, lerázott.Nem keltettem fel az érdeklődését.Az én véleményem, hogy keress másik nőt.
2018. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vagy nem érdekled annyira, vagy pedig nem akar könnyen elérhetőnek tűnni...
2018. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nekem is írogat egy fiú, és én is szoktam ilyet csinálni. Részemről ennek annyi az oka, hogy nem tetszik az illető és pont ezért van az ,hogyha látom hogy ír akkor nincs kedvem írni neki (de ha az írna aki bejön, annak örömmel válaszolnék!) Így következik hogy azt mondom magamnak "majd holnap", másnap is így teszek stb... Direkt nem szoktam láttamozni, mert nem akarom hogy bunkónak tartson, de ettől függetlenül elérhető vagyok.


Remélem tudtam segíteni!

Ui.:Azért remélem veled nem ez a helyzet:)

2018. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Közben elhívtam moziba, mondta hogy kedve az lenne, de aznapra már volt programja, még az után mondta hogy menjünk el másnap egy jótékonysági helyszínre (ilyen koncertszerűség), de akkorra meg nekem volt programom. Ezóta eltelt kb 4 nap és ez idő alatt is fent állt ez a nem visszaíras dolog, megírtam neki, hogy hogyha le akar koptatni akkor írja meg ne ezzel koptasson le, hogy nem ír vissza. Azt mondta szó sincs róla, hogy le akar koptatni, Ő szimplán ilyen, hogy fel fel lépeget facera és ennyi illetve azzal magyarázta, hogy többször is elérhető 1 nap és megsem ír vissza, hogy nonstop bevan kapcsolva a mobilnete és valószínüleg ez játszik közre, de megpróbál változtatni a dolgon, illetve elmondása szerint én is szimpatikus vagyok neki. Hát sajnos azóta sem javult a helyzet. Nekem már megfordult olyan is a fejemben, hogy lenémít és archivál, mert valaki olyannal tartózkodik éppen akinek nem kéne látnia, hogy velem beszélget vagy ilyesmi.. bár ez már lehet paranoia vagy valami hasonló beképzelés részemről..

Most úgy vagyok vele, hogy "beszélgetünk", és ha 2-3 hét alatt nem hív el újra valahova akkor majd én és ha újra nem alkalmas akkor leírom neki a "magamét".. Szerintetek? :D

2018. máj. 30. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!