Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen találok majd úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen találok majd úgy valakit, ha szinte mindenki elítél azért mert önmagam vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát.. Kicsit extra vagyok, mint külsőleg, mint belsőleg. Sokan ezt a külsőm miatt félre értelmezik, és azt hiszi "feltűnési viszketegségem" van, de akik ismernek azok ezt mind megcáfolták.

Viszont ez már egyre durvább, iskolában, utcán, buszon, vonaton, AKÁRHOL vagyok szinte mindenki megnéz, kommentál a kinézetemre, sugdolóznak mögöttem... Ez nagyon nagyon zavar és bánt, de én akkor is szeretnék hű maradni önmagamhoz.

Mennyire lesz így nehéz egy elfogadó, esetleg hasonló párt találni?



2018. máj. 18. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2018. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Festve van a hajad? Piercinges vagy? Valami gond van az alkatoddal? Kerekes székes vagy? Ákos a stílusod? Csomókkal lehet kíváncsi vagyok mi…
2018. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2018. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
56%

Gondolom az extra extrém akart lenni. Hagyjuk a jövevény szavakat ha nem megy. :D


Nyilván a lehetőség adva van ahhoz, hogy találj valakit ugyanolyan defektussal mint a tiéd. :D [Biztos van valahol egy csaj aki él-hal a legoért.. XD 26 évesen... XD Hol basztam el az életem? :D :D]


26F

2018. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jól ellennél az öcsémmel 😂😂😂😂
2018. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet azért néznek mert tetszel nekik.

Aki taszító azt le sem szarják, hanem átnéznek rajta.

Ha nagyon kellemetlenül érzed magad az azért lehet mert ezt sugárzod ki magadból és így reagálnak az emberek rád.


Ismeretlen emberekkel nem kell foglalkozni, gondolom te sem foglalkozol olyanokkal akik számodra nem szimpatikusak, azt nézed te is aki szimpatikus...

2018. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!