Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ma este lesz egy buli ahol ott lesz egy fiú aki régebben nagyon bejött és akkoriban még én is neki de azóta eltelt pár hónap volt más barátnője is(..) Néha fel-fel jönnek a régi érzéseim iránta de igazából én már el akarom őt felejteni mivel már észre sem vesz nem is figyel rám és nem szeretnék egy ilyen fiú után rohanni, csak még is ő volt az első aki igazán megtetszett.

Na és félek a mai naptól az estétől mert biztos h nem fogom tudni nem észrevenni de mit tanácsoltok h kerüljem el? Meg ezen az estén kívűl a suliban hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Előre is köszi:)

16/L



2018. máj. 19. 15:39
 1/1 Fodor István Ferenc válasza:
Mivel most már elmúlt az este, kíváncsi lennék végül mit tettél. Én egyébként megvártam volna, hogy mit lép ő.
2018. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!