Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok valami társasági...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok valami társasági ember, nem szeretek bulizni, de jól nézek ki, és állítólag jó velem beszélgetni is, akkor hol ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés
Egyetemista srác vagyok egyébként, de főleg fiúk vannak a szakomon, akik diszkóba járnak, amitől nekem kb hányingerem van annyira nem érdekel...

2018. máj. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül szórakozóhelyekre járnod ahhoz, hogy ismerkedj, ha egyetemista vagy, akkor csomó lehetőséged van az ismerkedésre szinte akárhol az egyetem környezetében is. Pl.: egyetem könyvtára, kávézók, park, vagy csak szimplán ha van időd 2 órád között, sétáld körbe az egyetemet (talán hülye ötletnek tűnik, de lehet nem az). De akár a belvárosban is találhatsz bárkit, aki vágyna egy kis társaságra, de nincs neki.

A lényeg, hogy légy nyitott és ne félj kezdeményezni. Illetve mosolyogj sokat, az már magában is barátságos, elragadó és szeretik a lányok, legalábbis legtöbbünknek már az szimpatikus, ha mosolyog egy fiú és közvetlenül viselkedik.

Remélem sikerrel jársz!

2018. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valaki ilyen valaki olyan...

Én se szeretek bulizni sőt nem is voltam még buliban kb. 5 éve.

A diszkót/bulikat nem ajánlok csajozásra mert leggyakrabban azért mennek oda hogy egyéjszakás kalandot keressenek nem állandó partnert másrészt meg ha össze is jönne ott valaki akkor is következőleg is menne bulizni tehát nem éri meg egy olyan csajt fölszedni aki bulizós fajta.

A lényeg hogy legyél nyitott nem kell extrovertáltnak lenni ahhoz hanem csak simán legyen 1-2 IGAZ barátod akinek vannak kapcsolatai és már igy nagyon simán lehet kapcsolatod.

2018. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaja diszkóban pontosan ezért nem akarok ismerkedni amit írtál. Egyetértek.
2018. máj. 21. 12:11
 4/4 A kérdező kommentje:
A másik válaszolónak is köszönöm a tanácsokat.:)
2018. máj. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!