Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek/beszélgesse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beni_08 kérdése:

Hogyan ismerkedjek/beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Haverok szerint jól nézek ki csak egy kicsit pattanásos vagyok kedves/aranyos vagyok 190 magas edzek is normálisan csak egyáltalán nem tudok lányokkal beszélgetni. Tudnátok segíteni?

2018. máj. 21. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy segítsünk? beszéljünk helyetted? Mire gondolsz? Fejts ki légyszíves! :)
2018. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pl.: Tanácsokat adtok stb..
2018. máj. 21. 19:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy Ha a lánnyal nem tudok mit beszélgetni akkor milyen témába kezdjek bele vagy mennyire legyek vele kedves hogy az elején hogy ne vegye nyomulásnak vagy ha köszönök neki (nem osztálytárs) akkor az nem furcsa hogy egy idegen ember köszön neki?
2018. máj. 21. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
ne gondolkod ennyire szerintem túl, hogy most tervezed előre mi legyen a téma. Ami jön ami érdekel, kíváncsi vagy. Ez nem egy film nincsenek megírva előre a párbeszédek :DD
2018. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdd az időjárással. Legyenek élményeid amiket megoszthatsz pl. zene, tánc, olvasás, filmek, stb. A sor végtelen, persze ehhez a partnernek is kellenek hasonló élmények
2018. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!