Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bxx Queen kérdése:

Hogyan ismerkedhetnék meg a dán herceggel, Miklós herceggel?

Figyelt kérdés
A dán herceg egy eléggé elképesztő személyiség, igaz személyesen nem ismerem. Láttam YouTube videókat róla és igazán megfogott a személyisége és a kisugárzása. Persze az is lehet, hogy egyáltalán nem ilyen a viselkedése. Elég lehetetlennek tűnik a kérdés de komolyválaszokat szeretnék. Nagyon alap szinten beszélem a nyelvet. 18 éves, idén 19 lesz. Modellkedik, ami meglepő mert egy királyi családból modellként kikerülni... Maga a kérdés: Hogyan tudnék vele megismerkedni? (Valószínűleg sehogy) Egyébként közvetlennek tűnik, nem limókkal járkál. Van valkinek valami ötlete? Ha talán sikerülne megismernem valami csoda folytán, akkor szerintetek sikerülne normál kapcsolatot tartani? Értem ezt úgy mint a normál emberek.? Persze, értem, hogy herceg és a tisztelet, de van olyan, hogy valaki ilyen kapcsolatot ki tud alakítani egy ilyen fiúval?

2018. máj. 23. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Álmodj királylány:D
2018. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy kíváncsiságból, te hány éves vagy? :D


Nos, már alapból megbukott a terv ott, hogy alap szinten tudsz angolul, mutogatással elég nehezen lehet megismerkedni. A hercegi címéről és a titeket elválasztó jelentős távolságról nem is beszélve. :D

2018. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. sehogy nem tudnád, biztos lehetsz benne hogyha írsz neki megse nézné mert napi szinten több száz ilyen üzenetet kaphat, jobb/rosszabb nyelvtudással. Sad story
2018. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En meg akarok egy Lamborghinit, szep almok, nem?
2018. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Odamégy, illedelmesen bemutatkozol neki, majd elmondod mindazt, amit itt leírtál. Bizonyára reagálni fog valamit erre a helyzetre.

Jobb ötletem nincs, és másnak se nagyon lehet, attól tartok.

2018. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írjál neki, hátha válaszol


[link]

2021. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!