Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék visszafogott,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék visszafogott, ambiciózus, érett lányokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs olyan felület, ahol hasonló csajokat tudnék megismerni.

Egy túlnyomóan fiús iskolába járok, ott elég halványak a lehetőségek. Bulizni, kocsmázni, inni nem járok, ezek nem azok a helyek, ahol ilyen lányok vannak, pedig az osztálytársaim csak ilyen programokban vesznek részt.

Igaz, egy kicsit introvertált beütésű vagyok, de az önbizalmammal nincs gond, úgy gondolom a külsőmmel sem, nem ez az, ami igazán visszafog a dologban.



Hova járnak el az ilyen csajok?


Félre ne értsetek, nem egy megvilágosult csodanőt keresek, csak egy lányt, aki kicsit tudatosabb, érettebb, mint az átlag.


Mit gondoltok?


17/F



2018. máj. 24. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a kérdés is él a részemről, csak a másik nem felől érdeklődnék. :'D
2018. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek elszeparált területek, amiket szűrnek, mondván csak 'értelmes' ember jöhet ide. Ha belegondolsz, ha téged kérdeznének meg, hogy hol lehet veled találkozni, mikor nem jársz bulizgatni vagy hasonlók, szintén nehezen tudod leírni merre mozogsz.


Az említettek a legkönnyebb ismerkedési helyszínek, mert sok ember van és sokszor azzal a céllal is járnak el, hogy újakkal találkozzanak. Maga a hely már rengeteget számít, tehát pl. egy népszerű diszkó vagy egy köztudottan sulis figurákkal teli hely (kulturált beülős/kocsma halk zenével) között nyilván óriási a különbség. Utóbbinál jóval nagyobb eséllyel találkozhatsz olyannal, aki szintén introvertált, nem bulizós és a csendesebb programokat kedveli, de az ismerőseivel attól még eljár oda, mert nincs banzáj, jóval nyugodtabb környezet, mint az előbbi.


Sportprogramok, kisebb koncertek és fesztiválok, vagy olyan dolgok, amiket hobbiból lehet csinálni, szintén jó helyek az ismerkedésre. Minél kisebb egy program, annál csendesebb, szóval nagyobb eséllyel találsz hozzád hasonlókat. Ilyeneket érdemes keresned szerintem.

2018. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mehetsz te bárhová, mindenhol lesz ilyen ember is meg olyan ember is.

A színház ilyen szempontból nem túl jó választás, mert senki nem megy egyedül. Komolyan mondom, én a könyvtárat és a kávézót tudom javasolni, legalábbis én ott próbálkozom (mondjuk eddig még csak kilógakapaaszámból és a szépvagyokdeüres srácokkal találkoztam, de hátha neked bejön).


Lényegében megéri MINDENHOL próbálkozni és nem a helyszínre, sokkal inkább a kiválasztott lányra koncentrálni. Mindenesetre nem szabad feladni, hátha holnap kopogtat a jövendőbeli (vagy jövő héten :D). Sok sikert!

2018. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

Nyilván nem egy szelektált közegre gondoltam, valami olyanra, ahol nagy százalékban vannak ilyen csajok :)


Próbálkozni fogok, kitartásból nincs hiány.

2018. máj. 24. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagyunk páran, nem is olyan kevesen. Csak időt kéne fordítani (mindenkinek) arra, hogy rendesen megismerje a másikat. Amúgy fentebb írtak, de sportolás közben, különórán, bármilyen közösségi tevékenykedés közben lehet új emberekkel találkozni.


17/l

2018. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a könyvtárat javaslom ,az nagyon jó hely
2018. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A könyvtár is csak annak jó aki önmaga is szivesen megy oda ,szeret olvasni is és olvasott is már pár könyvet,így már alapból megvan az indítótéma amivel szóba lehet elegyedni.


Én inkább azt javasolnám, hogy olyan helyekre menj amit te is szívesen csinálsz, megnézel , érdeklődsz utána.

Legyen akár sport, akár hobbi, akár valami kültéri rendezvény. Valamilyen klubb, csoport.


Én is így indultam neki az életnek ahogyan te.

A gyerekkori/ fiatalkori barátaim, úgymond szétszéledtek, ritkán találkozunk.

Nem járok kocsmázni, bulizni, nem az én világom. Nincs olyan hobbim amit közösségben lehet űzni (horgászat, meccsre kijárás stb). Nem lettek új barátaim akivel ki lehet mozdulni, nem zavart, introvertált vagyok jólérzem igy magam.


Szeretem a munkámat, szívesen csinálom mondhatni sok új akár idegen emberekkel és esetleg családjukkal találkoztam, de szerelmet nem sikerült lelnem.


A megoldás kulcsa abban rejlik, hogy valahová ki kell mozdulni és nyitni az emberek felé, mert nem fog az igazi a szomszédba költözni és becsöngetni, hogy elfogyott a só és kölcsönkérne, ez csak a filmekben müködik.

2019. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!