Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, zavarna titeket, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha egy lánynak ilyen lenne az ízlése, stílusa?

Figyelt kérdés

Már hogy ismerkedés szempontjából, zavaró lenne, vagy nem, vagy esetleg bejönne?

Szóval van ez a kattanásom, hogy kb csak a régi dolgokat szeretem. (Najó nem csak, de a mai dolgokból is az tetszik, amik visszautalnak valami régies feelingre.)

Pl régebbi zenék, mint The Smiths, The Beatles, Pink Floyd, Simon and Garfunkel Nirvana (azt azért sokan hallgatnak) stb, vagy akár 40-es, 50-es évek beli is...

A filmekből is a régi filmeket szeretem, lehetőleg legyen fekete-fehér, a mai sztárokat nem is annyira ismerem. Könyvekből dettó, de ott már minden, 18-19.századi írók, költők, imádom a régi poros könyveket...

A falamon is csupa régi fénykép, filmplakát van stb, és oda vagyok az ilyen régi tárgyakért, autókért stb...

Meg a mai dolgokból is tényleg szinte csak az ilyen indie vonal az, ami még belefér, mert az sokszor belevesz valami retrót a dolgokba...

Öltözni is elég máshogy öltözöm, van abban is valami vintage vonal, de azért nem úgy kell elképzelni, mintha a 20.századból csöppentem volna ide, szóval az nem vészes, csak eléggé... Meglepő azt hiszem.

Viszont nem nagyon vannak olyan ismerőseim, akik hasonlóak lennének, ezeket a dolgokat elég kevés velem egykorú ismeri pl ha idézek egy régi filmből, akkor mindenki néz, hogy mi van?! Közben meg teljesen alapvető dolgokra kérdezek rá, pl egyszer teljesen ártatlanul megkérdeztem, hogy ki az a Shawn Mendes, és hát... Ezek azért elég kínosak tudnak lenni.


Szóval a kérdésem az, hogy ez mennyire taszító egy fiúnak? Vagy nem az van, hogy nem tudna vele senki mit kezdeni? Mert még a közeli barátnőim sem tudnak...

Vagy szerintetek ez hátráltathat abban, hogy barátom legyen? Vagy van akinek bejön?

Bármilyen válaszra kíváncsi vagyok, köszi!!



2018. máj. 25. 20:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%
Tökéletes.
2018. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te stílusod. Egy fiúnak ilyennek kell elfogadnia. Az tény,hogy ritkábbak az olyan emberek akik a retro-ra bukaknak, de szerintem simán van olyan fiú is aki nincs oda a régies dolgokért, de el fogad téged ilyennek, de akkor őt is fogadd el, ha pl őt a "modernebb" dolgok érdeklik , lehet így kompromisszumot kötni és ő bele kóstolhat a múltba téged meg bemutat a jövőnek. Szerintem ebből a két ellentétből szép páros születne :D Sok sikert! Szerintem nem taszító, csak páva, beszólogatós fiúknak .. de remélem nem azokra buksz ;) F/15
2018. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen lányt keresek
2018. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt egy pillanatig sem kellene aggódnod
2018. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb orulj, hogy nem vagy tomeg mint a tobbi lany. A fiu lennek, igazi kincskent tekintenek rad :D

Sok fiu ismerosom oanaszkodik, hogy nincs egyenisege a mai lanyoknak.

2018. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te egy egyéniség vagy és nekem ez a stílus nagyon bejön. 😍 Mármint így leírtak alapján igen, én is szeretek pár régi dolgot, meg stílust.
2018. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem bárki jöhet csak ne legyen feminista! :D
2018. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mert lényegében én is szeretem a régi évekbeli stílusokat, csupán az a gond, hogy az újat is. ÉS szerintem az lenne egészséges párkapcsolat, hogyha én néznék vele régi filmeket, de ő egy újat sem lenne hajlandó megnézni velem. A lényeg a rugalmasság. Ha mindkettőt beillesztjük a programba, akkor nem gáz. Plusz az is fontos, hogy ne úgy nézze velem az új filmeket, hogy megint egy szar, amit végig kell szenvedjek a barátom miatt. Én a végén szeretem átbeszélni a filmeket, de ha végigunta, közben másról ábrándozott, akkor nincs, amit megbeszélni, és ez megint nem egészséges.
2018. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jól esett olvasni őket, reményt adtak... :D

Amúgy lehet ez nem jött le, de ez a tulajdonságom nem egyenlő azzal, hogy megvetek minden mai dolgot, sőt, igyekszem megismerni azokat is, és nem zavarna, ha a barátomnak ilyen lenne a stílusa, persze, ha tolerálja, szereti az enyémet is.

Inkább arról van szó, hogy az újabb dolgokat sokkal kevésbé ismerem, emiatt nincs egy alapom, amiből eldönthetném, hogy a modern alkotásokból stb mi az ami jó, színvonalas és mi az ami nem, de ettől még semmi bajom velük, sőt, tetszene, ha valaki megmutatná, hogy a mai dolgokból mi a jó, értékes.

2018. máj. 27. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Ó, hát ez esetben nem lenne gond. Nyitott vagyok a régire, ő az újra, megoldható. Legalább mindketten bővítjük az ismereteinket.

Nekem eddig volt egy hülye szabályom, hogy nem nézek a születesém előtt készült filmeket, azzal az indokkal, hogy nagyon látványvadász vagyok, s rossz a mínősége a 2000es évek előtt készült filmeket. Fú, de buta voltam, s milyen sok időbe telt rájönni, hogy a jelentés sokkal nagyobb élményt ad, mint a látvány, s azért voltak filmek, amiknek olyan üzenete van, hogy baromság lenne kihagyni..

2018. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!