Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet könnyen barátkőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet könnyen barátkőt szerezni? (aki nem tipik mai tinip*csa) Hol találok rendes értelmes lányokat?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 16:49
 1/8 anonim válasza:
88%
A szentbékállai kőtengert javaslom. Ott azzal barátkozol össze, amelyikkel csak akarsz. De vigyázz! A legtöbb csak ilyen tipik kavics, a különlegesekre vadászni kell.
2018. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Saku14 ***** válasza:
0%
A "tinip€csa " alatt mit ertesz? XDD
2018. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Itt sehol.
2018. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Milyen érdekes, hogy az értelmes lányokra általában soha senki nem figyel fel. Pedig azért vannak páran. Csak a fiúk őket valahogy mindig elkerülik. Valahogy soha nem veszik észre. Ugyan is a legtöbb fiú külsőre megy. És általában a normális lányok szoktak nem annyira jól kinézni. Persze ez nem 100%-ban igaz. Szóval szerintem csak egy kicsit jobban körül kéne nézned magad körül. Rengeteg normális lány van akik hasonlóan hozzád normális fiút keresnek. :)
2018. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4# igen, ebben nagyon igazad van :)

Mindenki sír, hogy így nincs, úgy nincs...

Mert egy kib..aszott 20 centis műkörömmel megáldott pichákat akarnak :D

A lányok pedig egy boxoló, futtbalista, kajakozó és vagy vízilabdázó herceget fehér lovon :D

De ez van :/

2018. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Chaten. Ismerd meg belülről, mielőtt a külseje alapján eldöntöd, kell-e vagy nem kell...
2018. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

#5

Azért ezek az "értelmes, visszahúzódó, aranyos" lányok is megérnek egy misét...


Én pont egy ilyennel próbáltam vmi kapcsolatot létesíteni (magyarul beszélgetni...), úgy lepattantam róla...

És 1-2 ismerősöm szintén hasonlóan járt, hasonló típusú lányokkal...


De biztos mi vagyunk a csúnyák, rondák, alacsonyak, kövérek, rossz humorérzékkel rendelkezőek, nem elég vonzóak, dagadtak, autisták stb... 😂😂

2018. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Követ sok helyen találhatsz de ha azzal szeretnél csajokra

"vadászni" az nem jó ötlet !!!

2018. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!