Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtkezzek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtkezzek el a magányról? 18/l

Figyelt kérdés
Tudom hogy fiatal vagyok még ilyen kérdést feltenni.., de nagyon rosszul esik hogy nem találok senkit. Úgy vettem észre hogy manapság már a fiúk csak az ilyen egyalkalmas kapcsolatokat preferálják, de én meg nem úgy akarom elveszteni a szüzességem, hanem inkább egy normális kapcsolatban, csak már nem látok erre esélyt, a ami hülye társadalom miatt. Nem akarok a fiúkra gondolni többet, és erre a témára sem, főleg nem a magányra. Mit tegyek ennek érdekében?

2018. jún. 3. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A magányt elfelejteni képtelenség. Nem kéne ennyire negatívan gondolkodnod. Tény hogy a mai társadalom egy hányinger de nem mindenki úgy gondolkodik hogy ,,ágyban van szóval csinálhatjuk" és reggelre már el is tűnt. Rengetegen vélekednek úgy ahogy te, de hidd el, fogsz találni olyat aki nem csak a szexre megy. Ne add fel és ne keseredj :D
2018. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idős koromban pont ebben a cipőben jártam. Persze, hogy sz*r, mikor a csapból is a szex folyik, és te meg kívülállónak, lesajnáltnak érzed magad, mert te ehhez a témához nem tudsz hozzászólni tapasztalat híján. Sajnos tényleg elég nagy a társadalmi nyomás. Én nem engedtem a nyomásnak, bármennyire is frusztráló volt. Utólag viszont nem bánom, hogy vártam arra, hogy kapcsolatom legyen. Kitartás, az elveidet ne add fel :) Hidd el, lesz olyan pasi, aki nem csak a szexre megy majd.


26N

2018. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

2-es értek egyet, fiúként.

Ne add fel, meglesz az aki tisztelni és szeretni fog.

A szerelem és a szex két külön dolog.

A szex az önmagában egy semmi.

De mikor a szerelemről van szó, akkor a szex a szerelemnek maga a csúcspontja.


Hidd el, megéri várni, mert az az élmény leírhatatlanul szép, amikor valami tiszta és önzetlen!!!

2018. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
így már nem kell megfeledkezned mert biztos millió privit kapsz
2018. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2%
Nyilván a társadalom a hibás, hogy nem kellesz a normális pasiknak.
2018. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Én is így gondolkodom, mint te, sajna én tapasztalat alapján lettem ilyen, ismerősök rá akartak venni erre az egyalkalmas dologra de többre becsülöm magam annál,hogy ezt csináljam+elveim se engednék, magamra se tudnék utána nézni. Szerintük nagyon el vagyok maradva elvileg és gondolkodásmódilag is és nem alkalmazkodom. Én így szeretem magam és senki kedvéért nem fogok változni. Sajna akiket eddig lányokat megismertem vagy erre mennek vagy senki se kell nekik, vagy gyorsan lelépnek,ha megismerik,hogy nem vagyok az akit ágyba húzhatnak.. Próbáld meg lefoglalni magad, diákmeló, tanulás, olvasás, zene stb, én is így foglalom le magam, habár néha eszembe jut a téma azért.


18/f

2018. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan az egész életemet leírta a kérdésed. Mondjuk nekem van pár barátnőm, aki ugyanebben a cipőben jár, szóval mi ki tudjuk beszélni ezt a témát. 18L (17-20éves társaság)
2018. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%

Hány privátot kaptál? :)


Férfiak ezrei állnának sorba érted, teljesen mindegy hogyan nézel ki. Nem csak szexre...


Lejjebb kéne adnod az igényeket, kedvesem.

2018. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Nyolcas, hülyeségeket zagyválsz össze. Ha már látatlanban szeretsz ítélkezni, akkor sejthetnéd, hogy a gyk-ra inkább introvertáltak, trollok, vagy a társadalom kitaszítottjai járkálnak. Vagy aki nagyon unatkozik.


Én nem tartom valószínűnek, hogy aki ide jár, az a való életben azért sír, mert nem a herceget találja kék lovon. Na mindegy.


Kérdező, neked meg azt tudom mondani, hogy te se ettől az oldaltól várd a reményt, hogy majd jobb lesz. Ez a hely általában csak még jobban bevonzza az embert. Menj ki a szabadba. Kezdj el sportolni valamit hobbi szinten. Hátha sikerül találnod ott valakit. Beiratkozhatsz valami tánc vagy akármi kis képzésre. Vállalj nyári melót.


A lényeg, hogy ne legyen időd a magányos kis gondolataidra. Foglald el magad, akármi is legyen az. Járj ki emberek közé, és beszélgess azzal aki szimpatikus.

2018. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%

Miért probléma, hogyha addig nyújtózkodik az ember amíg a takarója ér?


El kéne fogadni, hogy a nők is a saját szintjüknek válasszanak partnert.


Azzal kiegészítve, hogy nekik egy fokkal könnyebb. Csak hát kezdeményezni kéne, az meg ugye dacból nem megy. Mert miért is törje magát egy nő? Csak várni kell a kérőket. Persze ha így nem jönnek, maradnak a cicák :)

2018. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!