Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem merek lépni felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek lépni felé?

Figyelt kérdés
Most végeztem a középiskolával, de most szerettem bele az egyik általános iskolai osztálytársamba. Most is egy iskolába járunk, de nem egy osztályba. Csak ott van a probléma, hogy nem merek nyitni felé. Egy városban lakunk, mégsem látom iskolán kívül soha, így csak neten marad a mód az ismerkedésre. De félek attól, hogy nemet mond nekem és egyszerűen hülyének néz, amit minden más ismerősének is elmond. Ő is eléggé félénk típus, legalább is úgy vettem észre. És kicsit úgy tűnik, mint aki még nem áll készen egy kapcsolatra, nem is tudom elképzelni például azt, hogy lefeküdnénk. Ő kicsit az a csendesebb típus, akinek alig vannak barátai. Hogyan merjem megkérdezni, hogy lenne-e kedve úgy szorosabban ismerkedni? Talán egy osztálytalálkozón? (minden évben rendezünk) Én is eléggé félénk típus vagyok, így nem merek semmit sem tenni. 18/F

2018. jún. 7. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csodálatos. :D Mind a ketten félénkek vagytok. Tehát valószínűleg ő is hasonló cipőben jár, mint te. Nehezen jön össze neki egy kapcsolat.

Valószínűleg nem sok ilyen helyzetben voltál még, azért vagy ilyen bizonytalan :) Ha nem rontasz rá hogy szeretlek, légy az enyém örökre, ahogy azt én anno tettem az első szerelmemmel... 😂 Minden rendben lesz. :) Szépen beszélgess vele, facebook-on is ráirhatsz valami alabivel, és hivd el valami közös programra. Azért még soha nem nevettek ki senkit. :) Kivéve, ha ő Angelina Jolie, te meg a csöves a kistesco elől. :D

2018. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hja, ha félénk vagy, nincs punci! Pláne ha "még nem vagy készen egy kapcsolatra." Mikor leszel? Kérsz rá jogosítványt, vagy mi?


Írj rá: "Szia! Mély tisztelettel és kellően remegő szívvel szeretnélek felkérni egy szelet kiváló sütemény elfogyasztására (tetszés szerint kávéval vagy anélkül) a holnapi napon a Barackvirág cukrászdában. A megfelelő kalóriamennyiség biztosítása azonban csak fedőtevékenység, valójában több év bátorsággyűjtés után szeretnélek kicsit jobban megismerni. Kérlek, amennyiben úgy a sütemény, mint a hátsó szándék nem felelne meg, hagyj életben."


Nem fog nemet mondani, hacsak nincs stabil kapcsolata.


Egy kis tudomány a dologról. Ha egy férfi egy nő látókörébe kerül, azonnal elkezdi tesztelni. Ez ösztönös, nem tudatos. Csaknem minden, amit tesz, amit kérdez, azt hivatott próbálgatni, hogy kellően férfias vagy-e. Az ideális válasz az, ha egyszerre állsz ki a saját érdekedért, és véded meg őt bármilyen vélt vagy valós hátránytól. Sokszor azért akarnak ellentmondásos dolgokat, mert azt várják, hogy a férfi feloldja az ellentmondást. Sokszor többet ér visszautasítani egy kérést, mint teljesíteni.


Amikor a lány kéreti magát, visszautasít, az is teszt. Próbáld meg újra és újra, és hacsak nem kezd sikoltozni, előbb-utóbb engedni fog. Szóval ha a fentiekre udvarias elutasítás a válasz, ne ess kétségbe. Azon se lepődj meg, ha több napig nem válaszol: ne írj rá ismét. Válaszolni fog, mert ott a bogár a fülében.


A "félénk" lányok egyébként a legdurvább vadállatok az ágyban.

2018. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kommented első részén szakadtam. :D
2018. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!