Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a buszon beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a buszon beszélgetést kezdeményezek egy ismeretlen fiúval akkor egyértelmű lesz hogy bejön?

Figyelt kérdés
Van egy nálam egy évvel fiatalabb srác akit néha látok a buszon és külsőre kifejezetten bejön. Általában a jelenlétében leblokkolok, de már kezdeményeztem fiúnál egyszer, akivel aztán több mint fél évig együtt is voltunk, szóval ha van jó alkalmam akkor oda tudok menni az emberekhez dumálni anélkül hogy erőltetettnek tűnjön a szitu, de a mostani srácnál valamiért jobban parázok, hogy esetleg ne jönne be a személyisége és ha leszólítom és neki is le esik hogy érdekel, akkor utána meg kínos lenne végül visszakozni nem? (“Elit” kézis és mindig idegenkedtem a kézisektől mert az összes ismerősöm közülük egy hatalmas sznob és ettől tartok a srác esetében is) 17/L
2018. jún. 10. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdemenyezd, es aztan megtudod ismerni.
2018. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%

csúnya beszédre és gyűlöletre itt nincs szükség

remélem törlik a kommentedet és kapsz egy kis eltávot.

2018. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Direkt nem akartam provokativ lenni. Ha magadra talaltal az elso mondatomban akkor kerlek bocsass meg. De teljesen oszinte volt minden szavam !
2018. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy mit és hogyan mondasz neki:)

De amúgy jó ötlet.

17l

2018. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!