Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék megváltozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptemberben toltom be a 18.at es meg nem volt komoly kapcsolatom.

Csokoloztam mar meg udvaroltak is fiuk de mindig talaltam bennuk valami hibat, vagy eppen ugy voltam vele hogy nem kell nekem kapcsolat.

Pedig nagyon szeretnek. Csak amikor adodik a helyzet mindig megijedek vagy nem is tudom es inkabb hagyom a dolgot, nehezen lepek ki a komfort zonambol.

Legalabbis 4 honapja meg ilyen voltam. Most azonban nagyon vagyok egy kapcsolatra hianyzik mellolem egy tars

A gond az hogy kozben fogszabalyzos lettem

Eddig se volt valami sok onbizalmam de most aztan (raadasul nem szepitek... nagyon rosszul all a fogszabalyzo...)


Szeretnek valtoztatni magamon hogy nyitottabb legyek az uj kapcsolatok fele valamint ahhoz is tanacsot kerek hogy hogyan tudnam a fogszabalyzomrol elvonni a figyelmet?

Mert most egyelore ugy erzem magam hogy amig fenn van a fogszabalyzo addig szuz maradok

Szoval a kovetkezo kerdesem az is lehetne hogy ciki e 19 evesen szuznek lenni es parkapcsolat teren a nullan lenni? :D


17/L



2018. jún. 11. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A vége tetszett :D A fogszabályzó egyáltalán nem taszító vagy hátrány sőt inkább pozitív azzal is mutatod hogy törődsz magaddal és legalább szépek lesznek a fogaid :)

Egyébként cikinek nem ciki ha 19 évesen szűz lennél és nem lenne kapcsolatod az csak neked lenne rossz főleg ha érzelgő vagy és vágysz a kapcsolatra. Próbálj meg nyitott lenni és nyiss az új dolgok felé. Sok sikert!

2018. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában mindenki a "ciki ha szűz vagyok x évesen?" problémával küzd...

Nem ciki, nem is volt, nem is lesz az szóval ezen ne is rágódj! A fogszabályzó pedig nem gond. Próbálj meg nyitott és elfogadó lenni az emberek felé hidd el, minél többet beszélgetsz számodra idegen emberekkel annál befogadóbb leszel és így felkészítheted magad egy kapcsolatra! Szóval fel a fejjel és bízz magadban! :)

2018. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Butasag ez hogy a fogszabitol nem lennel vonzo :) nekem 3 eve van fent.nemsoka leveszik

a arom kifejezetten szereti. es volt olyan is hogy egy fiu az utcan odajott hogy annyira jol all es olyan aranyos es hogy sose csokolozott fogszabis lannyal de ezt igy latva kiakarja probalni

szoval fel a fejjel. semmi gond veled. a baratnom is ebben a cipoben jar. se barat se semmi. egyaltalan nem gaz vagy ciki. a fiuknak van sokszor hogy tetszik hogy egy lany szuz stb. vonzo nekik. ez is egy kis plusz. ne felj. csodaszepek lesznek a fogaid, megjon az onbizalmad, a pasik meg buknak arra ha van a lanynak onbizalma. hajra es kitartast :)

18/L

2018. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hidd el, sokkal több 19 éves szűz van, mint gondolnád :)


A fogszabályzóhoz én nem így álltam, épp, hogy ez adta vissza az önbizalmam. Előtte még mosolyogni sem mertem, annyira kuszák voltak a fogaim, nagyon szégyelltem. Fél évre rá, hogy felkerült a fogszabi, lett is párkapcsolatom. Hidd el, kicsit sem zavarta a fogszabályzó :D


26N

2018. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!