Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy végre legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre legyen valakim?

Figyelt kérdés
17 éves leszek,de még soha nem volt barátom,és még nem is csókolóztam. Annyira vágyom rá hogy végre valakit szerethessek ,ölelgessek és puszilgathassak. Hogy legyen valaki aki a rossz napjaimon velem van és felvidít. Legyen valaki akit boldogíthatok és hasonlók. Nem értem miért nek érdeklődnek utánam. Pedig kedves és jószívű vagyok,mindig mindenben segítek amiben csak tudok. Nem vagyok nagyképű és lenéző másokkal, még akit nem bírok azzal is kedves vagyok. 16/L

2018. jún. 16. 21:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kb. 1 hónapja én is ezt érzem és bármennyire próbálkozom észre sem vesznek a lányok és lassan kezdek belebolondulni a magányba,nincs akinek mondhatnám hogy szeretem és megölelhetném. Én szivesen ismerkednék veled ha van kedved csak irj privatban, sok sikert a párkereséshez. 16/F
2018. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 inkább írj te ha gondolod
2018. jún. 18. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!