Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinálatok is nagyban az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinálatok is nagyban az alábbi ok-okozati problémák gátolják meg az ismerkedést a hölgyekkel?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem volt barátnőm és nem azért mert nem mernék oda menni és kezdeményezni illetve jelezni felé,hogy nekem tetszik,hanem azért mert félek a következményeitől.


Például általánosságban ,olyan lány szokott megtetszeni,akivel valamilyen közösséghez tartozunk(sokszor látom).Legyen ez iskola,klub,egyetemi program stb..

Szóval,hogy ha én elkezdenék neki bókolni,illetve egyértelmű jeleit adnám neki,hogy nekem bejön,esetleg elhívnám egy kávéra és nemet mondana,akkor az összes barátnőjének elhíresztelné,hogy bepróbálkoztam és ezen csámcsognának hetekig.Ezzel pedig engem eléggé kínos helyzetbe hoznának és az adott helyre se tudnék menni egy darabig..



2018. jún. 18. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Először csak siman baratkozni, ismerkedni kell, kötetlenül. Ha erzed hogy ő is érdeklődik irantad, utana lehet tovább vinni a dolgot.
2018. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallod mekkora probléma lehet, hogy elmondja a barátnőinek, hogy bepróbálkoztál nála de tényleg... Ennél még megázni is rosszabb....
2018. jún. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sose fogom megerteni hogy miert gondolja azt minden fiu hogy ha egy lany elutasitja akkor a baratnoivel ezen fog nevetgelni vagy pletykalgatni vagy barmi ilyesmi.Mert a legtobb lany nem tesz ilyet legalabbis ott ahol elek ez nem igazan jellemzo.


Szoval szerintem felesleges az elutasitas kovetkezmenyeitol tartanod.

2018. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!