Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki segitene nekem? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene nekem? Van egy kis bizalomhiányom?

Figyelt kérdés
Nos vannak problémáim! Egyedűl nem merek oda menni lányhoz/lányokhoz. Illetve facebook-on sem merek rájuk írni. És elég jól nézek ki, jól öltözködök, jó a megjelenésem! De valahogy mégis próblémáim vannak ezzel. Légyszi ne bántsatok, ez van. De mindig azt várom el a barátaimtol, hogy oda vigyenek ők egy lányhoz. Vannak olyanok sakik meg értik a helyzetem és segitenek. Viszont vannak olyanok akik soha nem fogják fel , hogy még egy ideig úgysem fogok meg szólitani egy lányt, pedig tudok csajozni is ...! És nem önbizalomhiányom van sőt kezd most kezd nagyobb lenni az önbizalmam, hanem a lányokba! Mert nem lehet tudni , hogy milyen lány hiába is nézz ki jól. De nem tudom mi a problémám. Egy kis biztatásra lenne szükségem , mert jelenleg rá szeretnék írni valami lányra. De nem megy. De a pár haverom úgy gondolja , hogy az után miután volt barátnőm utána menni fog, valahogy én is így gondolom! De sokan azt mondják , hogy menjek oda. Volt már barátnőm de nem mostanában, és egy kis városba lakok!

2018. jún. 19. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
16/F juliusba 17/F
2018. jún. 19. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan irj ra! Itt a nyar, tok fiatal vagy, nem lesz semmi gaz! Minen lanynak imponal,ha tetszik egy fiunak es torodnek vele! Vegyel egy nagy levegot, es uccu!;) 18/L
2018. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjd a faxba én is próbáltam már két csajnál is mind a kettő ki offolt a gexibe, inkább menj melózni vegyél valami faxa kocsit aztán irigykedjenek rád én már feladtam...
2018. jún. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a problémám hogy mindenkinél én kezdeményezek,de ha én nem írok akkor neki eszébe se jutna stb

Érdekesek ezek a mai lányok

2018. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azért én még megprobálnám ha lehetséges. Mondjuk az engem is zavar , hogy mindig nekem kéne kezdeményznem. Most jelenleg készülőben vagyok rá írni egy lányra. Úgy vagyok vele ha elkűld, nem érdeklem vagy valami! Akkor rá irok másra, muszály. Ez jó gondolkozás, de valami mégis vissza tart!
2018. jún. 20. 10:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap is kaptam egy kis biztatást a barátaimtól is. Ők azt mondták, hogy ha megpróbálom 50% , hogy sikerűl be fűzni , 50% , hogy nem! Viszont ha nem próbálom meg akkor 100% , hogy esélyem sincs. Most az is a kérdés lenne , hogy facebook-on. Ha nem egy városba lakunk még plussz. Mennyi idő alatt hívjam el talira. Illetve mennyi idő alatt kérdezzem meg, hogy “járna velem”?!
2018. jún. 20. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ráirtam egy csajra amúgy tök jókat dumálgattunk és aztán rájöttem, hogy nekem baromira nem jön be és utána még ő irogatott nekem.. Pedig az elején őt is nehéz volt megtörni.. Szóval valakinél müködik valakinél nem
2018. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!