Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogyan kellene közelednem, kellene-e egyáltalán? L/17

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a környékről, és hát fogalmam sincs mit kéne tennem, nem voltam még ilyen helyzetben.. Tudom, hogy ő is érdeklődik a lányok iránt, de úgy hallom, barátnője van. Várjak? Vagy próbálkozzak valahogyan?

2018. jún. 20. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Hogyha barátnője van akkor nem kéne most közeledned felé. Mondjuk attól függetlenül összebarátkozni megpróbálhatsz vele aztán, ha esetleg szakít a barátnőjével már közelebbi viszonyban lesztek.
2018. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát ajánlanám bevállalósoknak,ami velem csinált a volt kolleganőm.

Fogdosta a mellem ,mindenki előtt és úgy alámnyúlt hogynem kaptam levegőt.

2018. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hova valosi vagy? En is ezzel a problemaval kuzdok. Csak jelenleg nekem nem tetszik egy lany sem. L/17 (leszek augusztusban)

Szerintem is a legjobb, amit tehetsz, hogy baratilag kozeledsz fele.

2018. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha barátnője van akkor szerintem nem kellene ráhajtanod. Én is nagyjából abban a helyzetben vagyok mint az előző válaszoló
2018. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Próbálj meg biztosan meggyőződni róla, hogy "foglalt-e" a leányzó, ha igen, akkor ne próbáld meg akarva-akaratlanul szétbombázni a kapcsolatát, mind a hármótoknak csak rossz lesz.

2018. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!