Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 év alattiak hogy szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alattiak hogy szoktak tinderezni?

Figyelt kérdés

16 vagyok és az imént próbáltam ki ezt az alkalmazást. És teli volt felnőtt csajokkal mondjuk nem csodálom de néha volt pár velem egykorúnak tűnő is.


A következő volt a baj, hogy 29 éves voltam ami nem annyira real.


Ti szoktatok ezt használni az appot használni?


Egyik haveromnál láttam, hogy tinderezet és húzgálta a csajokat és ő 17 éves és nála inkább vele egykorú csajok voltak.


Köszi a válaszokat.

Nem kell a fika, hogy takaródjak le az alkalmazásról, meg semmi helyem ott.



2018. jún. 21. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
regisztrációnál a születési dátumot úgy kell beállítani, hogy 18-ra jöjjön ki az életkorod, 18-22 év között keresgélni, és kiírni, hogy amúgy 16 vagyok, igazából ennyi :D
2018. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Xddd Okés köszi:D
2018. jún. 21. 16:23
 3/9 A kérdező kommentje:
De hova irjam ki?
2018. jún. 21. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
profilodba írd ki.
2018. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahol van az az izé, hogy magamról?
2018. jún. 21. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ott kell igen

De am az a baj hogy sokan ilyen 80évesre állítják a profiljukat és egy csomo emberember kiesik a keresésbol ha beallitod hogy 18és 30 év között vagy mit tudom én

2018. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz meg inkább olyan társkeresőt, ahol több a veled egykorú? :) vannak olyan oldalak, ahova 15-16 évesen is lehet már regisztrálni :) ott szerintem nagyobb sikered lesz, mint Tinderen, mert egy 18-20 éves lány inkább 20-on túl keres magának társat. :)


Sok sikert a társkeresésben!☺️

2018. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tinder a leghiresebb a mai fiatalok koreben, en nem vagyok egyaltalan ilyen tarsatkeresek online de nezd meg meg is letoltottem, mondjuk nekem mar eleg is volt mert ugy elbaszta a regit ezzel a fbs bejelentkezessel h meg a reinstall se segitet rajta. Megjegyezte a nevem a korom meg ilyenek es mar nem tudom allitani.

De nem is baj

2018. jún. 21. 20:48
 9/9 anonim válasza:
Persze. :) Én 15 voltam, amikor regisztráltam. Több velem egykorú is volt az oldalon. Nekem eddig két komoly kapcsolatom volt, mindkettőt a Tinderen ismertem meg. Szerintem ezzel semmi baj nincs. :)
2018. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!