Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában egy csajjal sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egy csajjal sem sikerül összejönnöm, pedig pár hete még "ragadtak rám a csajok". Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár hete még teljesen normális volt minden, de azóta egyre rosszabb...már tényleg nagyon akarok egy barátnőt, de nem jön össze. Olyannal sem, akivel 1-2 hete biztos, hogy járhattak volna...az említett csaj már meg se akar ölelni, pedig pár napja még meg akart csókolni. Egyre jobban egyedül érzem magam, így még nem éreztem soha... csak 1-2 ölelés kéne. De hát...

A fent említett csaj szerint pl a sors vágott vissza, mert én is mennyi csajt elutasítottam (őneki is tetszettem(múlt idő?), sírt is miattam nem egyszer).


Meghát nagy elmaradottságot érzek a többiekkel szemben, mert még nem is csókolóztam, miközben egyes 14 éves lánybarátaim már a szexre készülnek.


Már elhagy a remény is. Tudom, hogy ilyen alapsulis korban inkább a tankönyveket kéne bújnom, de igazából nem vagyok rossz tanuló és egy kösz szeretetre vágyom...

Mit tegyek?



2018. jún. 21. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Valakinek elszállt az egója.

De mit is tegyél? Várj Júliára fehér lovon.

2018. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A történeted összes szereplője bemutatja a tini kor leghulladekabb fajtáit
2018. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen dugásra készülnek

Ennyi elég is volt

2018. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Terjeszd ki máshova is a vadászterületed mint a suli úgy még több esélyed is lesz hogy befogj egy lányt
2018. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Talán próbálkozz akkor fiúknál.
2018. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adok egy tanácsot. Hagyd még a csajozást. Azért meg főleg ne próbálj görcsösen barátnőt szerezni, mert a kis dedósok a környezetedben játszák a felnőttet. És jól érzed, tényleg inkább a könyveket kéne bújnod.
2018. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minek utasitottad vissza az senkinek se tetszik meg ha jatekszernek nezik ma nem kellesz de holnap mar igen..
2018. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!