Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire durva ez szerintetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva ez szerintetek? És mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Szóval...kb minden pillanatban,amikor nem otthon vagyok(tehát kimozdulok kicsit a városba,de akár már az is elég,ha elhagyom a házat és kisétálok a buszmegállóhoz stb...),rámtör egy érzés,hogy mi van,ha pont most,pont ma jönne el az a bizonyos pillanat,amikor összejövök valakivel,rám talál a szerelem,és minden tiszta happy lesz meg rózsaszín:)

De aztán persze hazaérve mindig tapasztalom a valóságot,hogy ez kicsit sem így van,és olyankor mindig magamba roskadok,hogy hát mi a fene van velem,miért vagyok ennyire szerencsétlen stb..és ez így megy nap mint nap,ahányszor csak kilépek a házból..jaa,és ehhez még párosul egy nagyoon erős izgulás is!


Ezek alapján könnyű kitalálni,hogy még nem volt senkim..17/L


2018. jún. 21. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" mi van,ha pont most,pont ma jönne el az a bizonyos pillanat,amikor összejövök valakivel,"


Egy nap alatt nem fogsz senkivel összejönni. :) SŐt, semmi olyan drasztikus történés sem fog megesni veled,mint amiket írtál. Ez nem így megy.

Ennek tudatában már nem is kell,hogy rossz kedved legyen,hiszen a lehetetlent állítottad fel magadnak.

2018. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én azon gondolkodtam már el, hogy mi van ha már elment mellettem életem szerelme, de én épp nem figyeltem, vagy mondjuk hülyén néztem ki, zsíros haj, pattanások, rosszul összeválogatott ruha... :D


Amúgy próbálj kicsit ellazulni, mert így biztos nem talál rád a szerelem. Tudom, hogy ez nehéz, de próbáld meg😊

2018. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ kedves 1.!:)

Kedves 2.!Jajj,ez rám is jellemző!És köszi a tippet,rajta vagyok:)

2018. jún. 21. 23:26
 4/11 egyre ***** válasza:
Én azon szoktam gondolkozni hogy egy tűvel mennyi idő kideríteni egy ember maximális fájdalomküszöbét😅 de amúgy nem kell elkeseredned van még időd bőven fiatal vagy még előtted az élet meg egyéb hasonló sablon szövegek😄
2018. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Haha:))

Köszi 4es;)

2018. jún. 22. 00:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele sokáig de valahogy leszoktam róla, már nem akarom annyira. (Bár sok fiút megnézek) Egyrészt azért mert még nem volt senkim, másrészt annyira nincs életem hogy már a boltba kimozdulás is eseménynek számít. 17/l
2018. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hűű,komoly sikerült leszoknod róla?És hogyan?:)
2018. jún. 22. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Van itt ego bőven, nálad az énközpontúság határtalan
2018. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne számíts arra hogy egyből megtalálod az igazit, ez nagyon ritka, és nem is szabad elkeseredni miatta. Tényleg ne görcsölj ezen, egyelőre ne is feltétlenül az igazit keresd hiszen van még egy csomó időd rátalálni.;) Ha ennyire szeretnél kapcsolatot akkor járj nyitott szemmel és ismerkedj amikor tudsz/akarsz, de ezen kívül nem érdemes túl sok mindent tenned. Nézz ki mindig a lehető legjobban bárhová mész. És ha valakivel megismerkedsz, és nem jön össze vele, ne keseredj el mert annak úgy kellett történnie.:)
2018. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Egyszerűen nem érdekel... Ha eddig se kellettem senkinek, nem fogokörökké várni. Jön ha akar. Vagy nem. Simán kiábrándultam a dologból. (Jobb nem csalódni a semmiben)
2018. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!