Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel csak elvesztegetem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel csak elvesztegetem az időmet? Hogyan legyek túl ezen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik már elég régóta. Soha nem kellenék neki és soha nem fog észrevenni. Egyre jobban azt érzem,hogy ő az akire a világon mindennél jobban vágyok,akiért bármit megtennék. De sajnos ez csak egy álom. Soha nem fog fel figyelni rám és én ebbe belebetegszem.

Rengeteg esélyem lett volna arra,hogy legyen valakim, de mindet visszautasítottam miatta, hátha egyszer kölcsönös lesz ez a vonzalom. Szerintetek rosszul csinálom? Mit tegyek,hogy túllépjek rajta? Így soha nem lesz senkim ha rá várok egész életemben.

Kérlek segítsetek,hogy elfelejtsem.

16/L



2018. jún. 22. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj elfelejteni.

Beszelgettetek mar? Ha nem, akkor menj oda beszelgetni vagy irj ra.

2018. jún. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy miert gondolod, hogy soha nem is kellesz neki? Ezt mondta neked?
2018. jún. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak egy módon deritheted ki. Odamész es a szemébe mondod h szereted

Utána megy a többi

2018. jún. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem tetszek neki. Még nem beszéltem vele de nem merek még írni se neki túl félénk vagyok. Mi van hogyha kiröhög vagy valami?

Amúgy évfolyam társam

2018. jún. 22. 10:06
 5/7 anonim válasza:
Egy biztos sajnos neked kell lepni fele es tortenik barmi legalabb kiderul hogy o hogy all feled igazabol nem veszitesz semmit csak megtudod mivan es ha meg nem is jon ossze legalabb tudni fogod hogy nek o az aki neked kell most akarhogy is gondolod viszont akiket vissza utasitottal lehet hogy kozottuk van egy olyan akinek te vagy a mindene ezen gondolkozz el es mérlegelj
2018. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kirohogi, azt ugyse fog tartani sokaig a cikizes, es akkor legalabb kiderited hogy nyomorek a srac. De ha rendes sracrol van szo, azt ugysem ossza a sztorit. Tehat ugy se veszitesz semmit.
2018. jún. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kawaiisnickers válasza:

Azt ajánlom,hogy mindenképp menj oda hozzá, esetleg írj rá. Bár, a személyes kommunikációban több dolog jön le, szerintem. Előttem is írták már, hogy ne félj és ha rendes srácról van szó, akkor semmi gond nem lesz. :)

Sok sikert, remélem sikerrel jársz és csak ügyesen! :D



16/L

2018. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!