Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyen ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen ti hogy ismerkedtek lányokkal?

Figyelt kérdés
El szoktam járkálni szórakozóhelyekre akár egyedül,de legtöbbször barátokkal hátha találok valami jó csajt akivel el tudok kavargatni, vagy akár jobban megismerni de valahogy nem érzem magam képesnek az adottságaim sincsenek meg igazán hogy a saját korosztályommal kezdjek valamit, 18 vagyok de kinézek 16nak meg a szakállam se igazán nő csak a bajszom így néha csodálkoznak is hogy 18 vagyok és pont ettől tartok hogy mi van ha egy csaj ez miatt nem akar belemenni, vagy egy sem. van valami módszer amivel fel tudok kelteni a csajok érdeklődését ilyen szórakozóhelyeken és nem unalmas témák? beszélhetnék arról hogy sportolok de már az is csak untatja az embereket így nem tudom hogyan tartsam fennt az érdeklődést?

2018. jún. 22. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, erre nincs képlet. Ajánlok egy erős önismeretet, tudd meg milyen téma érdekel téged és elő tudod e adni szórakoztatóan és h a lány is hozzá tudjon szólni. Ez után jön a flörtölés ahol a lány tudtára kell adni h tetszik...őszintén bevallom a szórakozóhely nem alkalmas erre a borzalmas hangerő miatt, oda csak barátnővel menj. Tehát később.
2018. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szórakozó helyen nem lehet komoly témákkal csajozni, nem fog leülni veled beszélgetni akármiről is próbálsz. Odamész és táncolsz vele, közbe kérdezhetsz persze tőle pár dolgot, ami téged érdekel. Az a helyzet hogy aki eljár bulizni nem azért megy hogy társat keressen (max. 1 éjszakára), hanem azért hogy szórakozzon.
2018. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyszeru oda mesz megkerdezed tancol.e veled ha igen az mar egy jo pont kesobb megkerdezed ker e valmit inni aztan kerdezd meg csatlakozik.e hozzatok poenkodj sokat de az elso amit tisztazni kell hogy neked bejon ezt a tuttara kell adni bokkolj neki szerintem menni fog es csak vaganyan ha nem is jon ossze elsore akkor se add fel menj tovabb annyi no van mint tenger es tuti kifogsz egyet
2018. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább szerezz egy kis önbizalmat...
2018. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!