Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora probléma hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma hogy még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Beszélgettem már fiúkkal,akikről úgy jött le hogy többet akarnak tőlem... De mikor megkérdezték hogy volt e már valakim ,és én őszintén válaszoltam hogy nem ,akkor mindig vagy lepatintottak, vagy frendzoneba raktak, vagy csak szimplán leszartak. Miért csinálják ezt? Vagy hogy változtassak ha senkinek nem kellek így? :D
2018. jún. 30. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert a legtöbb pasi tehernek éli meg,ha a csajszi még szűz,úgy érzik több türelemre,toleranciára és odafigyelésre van szükség a kapcsolatban.19 éves múltam és szintén nem volt még senkim:D,pedig teljesen átlagosnak mondanám magam,úgy értem nincs bennem különösebb taszító dolog:D.A legtöbbjük nem szereti halogatni az időt,ezért is keresnek tapasztalt,bevállalós lányokat.Legalábbis nekem ez a tapasztalatom:) idővel hidd el eljön az a férfi az életedben,aki számára te leszel a tökéletes.Néha megéri türelmesnek lenni és várni.:)
2018. jún. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A második jól leírta. Ez így van sajnos, fiúként mondom. Bár én pont nem vagyok olyan. 16F
2018. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez a jelenlegi etikai,erkolcsi hulyeseg miatt van... egyre hulyebbek es erkolcstelenebbek a fiatalok. Ne foglalkozz vele. Majd jon amikor jonnie kell. :) termeszetesen biztos rohadt szar lehet,de ne bankodj emiatt. Inkabb csak elj es hagyd az univerzumra. :D
2018. jún. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mádár0218 ***** válasza:
74%

Akkor valószínüleleg csak sexet akartak, és mondjuk hogy amitől vagy és egy tapasztaltabb személyt jobbnak éreztek.


Személyem szerint én jobban szeretem ha az első vagyok mert az egy külön kaland ki ismerni a másikat


Hülyeség hogy e miatt ne kellenél valakinek, ne változtass feleslegesen.


19/F

2018. jún. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mádár0218 ***** válasza:
60%

Akkor csak a sexet akartak, és mondjuk hogy amitől vagy és egy tapasztaltabb személyt jobbnak éreztek.


Személyem szerint én jobban szeretem ha az első vagyok mert az egy külön kaland ki ismerni a másikat


Hülyeség hogy e miatt ne kellenél valakinek, ne változtass feleslegesen.


19/F

2018. jún. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mádár0218 ***** válasza:
60%
Bocsi hogy 2X írtam le be akadt a wifi xd
2018. jún. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Szrd le és keress egy értelmesebb pasit, de lehetőleg ne itt
2018. jún. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem előny, ha nem volt még senkije annak a lánynak, akivel beszélek, így nincs kihez viszonyítson magában, hogy jobb vagyok-e, vagy rosszabb. És szerintem elég, ha az egyikünk egy picit tapasztaltabb, neki nem kell annak lennie.

Persze akkor se pattintom le, ha volt neki, ilyen jelentéktelen dolgok nem számítanak, ha tetszik egy lány.

2018. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne probléma.

Ha gondolod járjunk, s utána már volt kapcsolatod 😉

2018. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!