Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon szimpatikus nekem. Facebookon ismerősöm, de még nem beszéltünk soha. Ráírjak szerintetek?

Figyelt kérdés
Illetve facebookon vagy instagramon éri meg ráírni? Azt olvastam instagramon közvetlenebbek az emberek. Szerintetek?

2018. júl. 4. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne írj rá, ha már itt ilyen kis nyámnyila párnanaci vagy
2018. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt azt mondják hogy ne írj rá akkor nem fogsz? Könyörgöm, kapd össze magad, legyél férfi és írj rá a csajra ha tetszik és akarsz tőle valamit, ne várd a sült galambot a szádba.
2018. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem. Köszönöm
2018. júl. 4. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

szerintem egyél

ki vagy ha éhes vagy?Snickers!Megállni tilos!

2018. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj rá, hidd el, nem tudhatod, ki mit érez irántad. Lehet, hogy ő is azt várja, hogy észrevedd, és te ezt nem is sejted. Mit veszíthetsz vele? Semmit, de komolyan semmit. Írj rá!

Amúgy szerintem mindegy, hol írsz, nincs ilyen, hogy hol lehet jobban beszélgetni.:)

2018. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!