Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és éppen nincs barátnőm. Most végeztem a középsulival és jövőre megyek fősulira. Sajnos elég félénk típus vagyok, vagy legalábbis az a típus, aki társaságban nem szól bele minden dologba. Így szerintem eléggé félénk vagyok.


Szerintetek a fősuli alatt lesz alkalmam új "életet" kezdeni, hogy bátrabbnak mutatom magamat és új emberekkel ismerkedek meg? Kicsit attól tartok, hogy a fősuli az utolsó esély, ahol megtalálhatom életem társát. Vélemény?



2018. júl. 7. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos vagy. Volt már barátnőd? Ha volt azt hogy szedted fel?
2018. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Elég ritka (bár nem lehetetlen), hogy valaki 18 éves kora előtt találja meg élete társat, szóval még nem maradtál le semmiről.
2018. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, volt barátnőm már. és ITT, ezen az oldalon találtam végső soron meg, bár addig, hogy a barátnőm legyen, sok minden történt.
2018. júl. 7. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!