Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz lányokat tényleg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányokat tényleg nem szeretik a férfiak? Hogy veszitsem el ha ez a helyzet? 17/L

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miből gondolod? Nem hiszem hogy teljesen így lenne xd
2018. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Roflkopter ***** válasza:
100%
Ne ezzel kezd az ismerkedést xd ha pedig már ott vagytok senkit nem fog érdekelni
2018. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi bajom a szűz lányokkal,még én is szűz vagyok

16f

2018. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyénfüggő, van aki "teherként" tekint rá, mert tanítgatni kell és társai, de valahol mindenkinek el kell kezdeni, szóval ezt mondjuk én nem tartom helyesnek. Van akinek mindegy és van aki meg az első ellentéte és aranyosnak tartja, megtanítja és társai :D


Arra figyelj, hogy csak olyannak add oda magad aki tényleg megérdemli és nem csak kihasznál, mert az meg tudja bélyegezni a többi együttlétedet, mert esetleg szorongasz miatta, szóval figyelj a jelekre :D


Remélem segítettem :D

2018. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

én személy szerint bolondulok értük :D persze eddig nem voltam ilyen lánnyal úgy együtt, de szívesen lennék együtt szűz lánnyal, persze ha össze is jönnénk

(és megígér valamit nekem)

2018. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy okból nem szeretik, azt hiszik hogy hónapokig kéretjük magunkat mert mi szüzek vagyunk.....18 éves vagyok, sosem volt kapcsolatom egy fiúval csókolóztam 16 évesen ha ő nincs mai napig nem csókolóztam volna.

A fiúk minnél előbb le akarják a lányokat fektetni, hülyeség az hogy szeretik ha egy lányt nehéz megkapni. Mindig azt választják akit könnyebb megkapni......

2018. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 October15 ***** válasza:
90%

Nincs velük elvi bajom. [Nem voltam még szűz lánnyal szóval ki tudja.] + Ha problémás is akkor is viszonylag rövid ideig okoz ez gondot.


26F

2018. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ neked mi a fontosabb, igazi szerelemben akarod elveszíteni, várva a tökéletes éjszakára, vagy csak azt szeretnéd legyél túl rajta.

Ha az első akkor várj türelmesen, mert aki igazán szeret az szintén türelmes lesz veled ! Ha a második, akkor is nagyon válaszd meg kivel, mert komoly lelki sérülést is szenvedhetsz egy tisztességtelen fiútól !


26/F

2018. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Én szeretem, egyrészt jó tudni, hogy még nem járt benne más, másrészt meg megtiszteltetésnek érezném, hogy én vagyok az, akinek odaadja a szüzességét.

22/F

2018. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

jajj de álszent kérdés ,itt nem az a baj hogy a nők szüzek hanem hogy nincs elég nő kétszer annyi férfira .


Felmész egy társkeresőre azt 90% a kiéhezett férfi ,ahol meg nők is vannak tiszta kuka mind .

2018. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!